Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Home / Aktualności / Stop „uchodźcom” – Kukiz ‘15 zbiera podpisy pod referendum
IMG_2269

Stop „uchodźcom” – Kukiz ‘15 zbiera podpisy pod referendum

W sobotę 23 stycznia poseł dr Jarosław Sachajko wziął udział w manifestacji przeciwko imigrantom zorganizowanej w Białej Podlaskiej. Z informacji przekazanych przez rzecznika ds. Cudzoziemców Ewę Piechotę do Polski w tym roku trafi 400 imigrantów. Biała Podlaska ma być jednym z pierwszych miast w Polsce, do którego trafią imigranci. W manifestacji wzięło udział blisko 300 osób. W trakcie manifestacji zbierane były podpisy pod wnioskiem referendalnym w sprawie przyjmowania imigrantów.

Klub Poselski Kukiz ’15 oddaje głos obywatelom i rozpoczyna zbiórkę podpisów pod wnioskiem o referendum w sprawie przyjęcia przez Polskę imigrantów w ramach obowiązkowego systemu relokacji w Unii Europejskiej. W tym celu posłowie Kukiz ’15 uruchamiają stronę internetową, która ma zaktywizować Polaków do działania w istotnej dla Polski kwestii. 

W trakcie konferencji prasowej w Sejmie, która miała miejsce 22 stycznia 2016 głos zabrali przewodniczący Paweł Kukiz, poseł Elżbieta Borowska oraz koordynator akcji Alan Klimala. 

- Jako Polka i w trosce o Polki chciałabym powiedzieć, że nie możemy dopuścić
do tego, by obywatelki naszego kraju bały się wychodzić na ulice z obawy przed imigrantami
z Bliskiego Wschodu. Zrobimy wszystko, by zapobiec aktom przemocy, które miały miejsce
w Niemczech – wyznała Elżbieta Borowska.  

IMG_2270

- Rozmowy w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów utwierdziły mnie w przekonaniu,
że Prawo i Sprawiedliwość kontynuuje pro-imigracyjną politykę Platformy Obywatelskiej. PiS deklarował, że nie chce imigrantów, tymczasem w Parlamencie Europejskim premier Beata Szydło mówiła, że podtrzymujemy zobowiązania rządu Ewy Kopacz. Polska nie jest domem partii politycznych czy Unii Europejskiej, lecz obywateli. Dlatego to Polacy powinni decydować, kogo wpuścimy do naszej Ojczyzny. Zaczynamy zbiórkę podpisów pod wnioskiem o referendum – powiedział Paweł Kukiz. 

- Chcemy przywrócić decydujący głos obywatelom. Mieszkańcy okręgu 7, którzy chcą dołączyć do zbiórki podpisów zachęcamy do kontaktu z biurem poselskim Jarosława Sachajko w Zamościu, osobiście w biurze przy ul. Akademickiej 4 oraz pod numerem tel. 884 02 02 07 

Zapraszamy na stronę http://dzienreferendalny.pl.

źródło:Jarosław Sachajko

About TV Włodawa

11 odwiedzających teraz
2 gości, 9 bots, 0 członków
Cały czas: 479 o godz. 07-29-2015 12:09 am UTC
Najwięcej dzisiaj: 20 o godz. 01:43 am UTC
Ten miesiąc: 55 o godz. 10-04-2021 05:20 pm UTC
Ten rok: 155 o godz. 05-19-2021 12:25 pm UTC