soccer field

W jednym z ostatnich meczów grupy spadkowej lubelskiej IV ligi, Włodawianka Włodawa uda się na wyjazdowy mecz z Kłosem Chełm. Obie ekipy znajdują się obecnie w strefie spadkowej, dlatego zwycięstwo może pozwolić na przedłużenie szans którejś z nich na utrzymanie na tym poziomie rozgrywek. My liczymy, że trzy punkty do Włodawy przywiozą podopieczni Mirosława Kosowskiego. Jak nadchodzący mecz typują bukmacherzy? Analizujemy zakłady bukmacherskie przed starciem Kłos Chełm – Włodawianka Włodawa.

Włodawianka Włodawa chce powtórzyć wyczyn z poprzedniej kolejki

W środowym meczu Włodawianka Włodawa rozbiła na własnym stadionie zespół Hetmana Zamość aż 7:1. Choć to goście wyszli na prowadzenie dzięki trafieniu w pierwszym kwadransie gry, to siedem bramek podopiecznych Mirosława Kosowskiego zdobytych w dalszej części spotkania udowodniło, kto w rzeczywistości zasługiwał na wygraną.

Piłkarze Włodawianki Włodawa wciąż mają szansę na utrzymanie się w lubelskiej IV lidze, jednak cały czas muszą spoglądać na wyniki innych zespołów. Na trzy kolejki przed końcem mają pięć punktów straty do bezpiecznego miejsca, ale poza meczem z Kłosem Chełm zmierzą się jeszcze z dwiema najsłabszymi drużynami w lidze.

Kłos Chełm od dawna nie zaznał smaku zwycięstwa

Zespół z Chełma z kolei odnosi porażkę za porażką. Po raz ostatni wygrał on 9 kwietnia, kiedy rozbił outsidera rozgrywek – drużynę Brata Siennica Nadolna. W poprzedniej kolejce drużyna Kłosa Chełm musiała uznać wyższość czwartej drużyny w tabeli grupy spadkowej – POM/Iskry Piotrowice.

Zakłady bukmacherskie typują wygraną Włodawianki Włodawa

Jak wskazują bukmacherzy, większe szanse na zwycięstwo mają gracze Mirosława Kosowskiego, którzy wciąż liczą się w walce o pozostanie w lubelskiej IV lidze. Czy przewidywania analityków bukmacherskich sprawdzą się, a trzy punkty wrócą do Włodawy? O zakładach bukmacherskich więcej przeczytasz tutaj, natomiast poniżej prezentujemy kursy na ten mecz w wybranych firmach bukmacherskich.

Zakłady bukmacherskie przed meczem grupy spadkowej lubelskiej IV ligi Kłos Chełm – Włodawianka Włodawa:

Superbet: Kłos Chełm – 4.20, remis – 4.40, Włodawianka Włodawa – 1.55

Noblebet: Kłos Chełm – 4.40, remis – 4.90, Włodawianka Włodawa – 1.45

STS: Kłos Chełm – 4.17, remis – 4.60, Włodawianka Włodawa – 1.50

Mecz grupy spadkowej lubelskiej IV ligi pomiędzy Kłosem Chełm, a Włodawianką Włodawa zaplanowany został na sobotę 4 czerwca. Rozpoczęcie wyjazdowego meczu Włodawianki Włodawa o godzinie 17:00.

SuperbetNoblebet, STS to firmy organizujące legalne zakłady bukmacherskie w Polsce. Uważaj na nielegalnych bukmacherów, ponieważ gra u nich jest nielegalna i podlega karze. Zakłady bukmacherskie wiążą się z ryzykiem. Hazard tylko dla pełnoletnich.

About TV Włodawa

6 odwiedzających teraz
0 gości, 6 bots, 0 członków
Cały czas: 569 o godz. 01-18-2023 01:44 pm UTC
Najwięcej dzisiaj: 27 o godz. 12:51 pm UTC
Ten miesiąc: 303 o godz. 02-01-2024 08:55 pm UTC
Ten rok: 303 o godz. 02-01-2024 08:55 pm UTC