Home / Artykuł Sponsorowany / Które banki we Włodawie oferują kredyt na budowę domu? Jakie są ich oferty?
0-1

Które banki we Włodawie oferują kredyt na budowę domu? Jakie są ich oferty?

Kredyt na budowę domu można otrzymać w różnych bankach działających we Włodawie. Artykuł przedstawia oferty kredytów i ich najważniejsze parametry oraz adresy oferujących je banków we Włodawie. Informuje też, jak krok po kroku wziąć kredyt na budowę domu online.

Kredyt na budowę domu we Włodawie

Kredyt na budowę domu jest dostępny w kilku bankach, które działają we Włodawie. W tym artykule znajdziesz adresy tych instytucji bankowych oraz podstawowe informacje na temat dostępnych ofert kredytów, za pomocą których można sfinansować budowę czy rozbudowę nieruchomości – w tym domu ekologicznego. Możesz też przeczytać, jak wziąć kredyt na budowę domu online.

Które banki we Włodawie oferują kredyt na budowę domu?

PKO Bank Polski S.A. 

Oddział 1 we Włodawie

Aleja Józefa Piłsudskiego 41, 22-200 Włodawa

PKO Bank Polski S.A. ma w swojej ofercie następujący kredyt na budowę domu:

  • Kredyt Własny Kąt hipoteczny: RRSO 2,80%, finansowanie do 90% wartości nieruchomości, oprocentowanie ze stopą zmienną lub stałą przez okres 5 lat, niższa marża kredytu w wersji ekologicznej, prowizja 0% przy skorzystaniu z ubezpieczenia od utraty pracy.
  • Kredyt hipoteczny MIX: RRSO 2,88%, finansowanie do 90% wartości nieruchomości, oprocentowanie ze stopą zmienną lub stałą przez okres 5 lat, okres kredytowania do 35 lat.
  • Kredyt hipoteczny ze stałą stopą procentową przez 5 lat: RRSO 3,72%.

Bank Pekao S.A.

Oddział we Włodawie

Aleja Józefa Piłsudskiego 53, 22-200 Włodawa

W Banku Pekao S.A. można wnioskować o następujący kredyt na budowę domu:

  • Kredyt Budowlano-Hipoteczny: RRSO 3,35%, finansowanie do 90% wartości nieruchomości dla kredytu udzielonego w złotych i po dokonaniu zabezpieczenia części kwoty kredytu, 0 zł promesa kredytu ważna 60 dni, uproszczona wycena nieruchomości dla kredytów do 300 tys. zł, oferta dostępna w walutach PLN, EUR, SEK, NOK.

Alior Bank

Oddział we Włodawie

Aleja Józefa Piłsudskiego 25, 22-200 Włodawa

Placówka Partnerska we Włodawie

ul. Czerwonego Krzyża 2A, 22-200 Włodawa

Alior Bank oferuje następujący kredyt na budowę domu:

  • Kredyt hipoteczny Megahipoteka: RRSO 4,16%, marża od 2,19%, waluty PLN, EUR, USD, możliwość zawieszenia spłaty do 6 miesięcy w roku (a łącznie nawet na 5 lat).

Credit Agricole Bank Polska S.A.

Placówka Partnerska we Włodawie

Rynek 19, 22-200 Włodawa 

Credit Agricole Bank Polska S.A. ma w ofercie kredyt na budowę domu tradycyjnego albo ekologicznego:

  • Kredyt na budowę i zakup domu: RRSO 3,12%, finansowanie do 80% wartości nieruchomości, minimalna kwota kredytu to 40 tys. zł, okres kredytowania do 35 lat, 0% prowizji w przypadku wcześniejszej spłaty.
  • Kredyt hipoteczny Zielony DOM: RRSO 3,12%, kredyt na budowę domu energooszczędnego (którego roczne zapotrzebowanie na energię użytkową nie przekracza 40 kWh/m2).

BNP Paribas Bank Polska S.A.

Oddział we Włodawie

Aleja J. Piłsudskiego 3, 22-200 Włodawa

W BNP Paribas Bank Polska S.A. można otrzymać następujący kredyt na budowę domu:

  • Kredyt hipoteczny: RRSO 2,72%, nawet 0 zł prowizji za udzielenie kredytu, oprocentowanie zmienne od 2,26% w skali roku lub oprocentowanie stałe od 3,30% w skali roku (przez 5 lat, po czym przechodzi na oprocentowanie zmienne), niższe oprocentowanie na sfinansowanie energooszczędnych nieruchomości, nawet do 15% kwoty kredytu na dowolny cel.

Bank Millennium SA 

Millennium Partner

ul. Księcia, ks. Sanguszki 1/7, 22-200 Włodawa

Bank Millennium SA oferuje we Włodawie następujący kredyt na budowę domu:

  • Kredyt Hipoteczny: RRSO 3,43%, prowizja za udzielenie kredytu i wcześniejszą spłatę 0%, finansowanie do 90% wartości nieruchomości, raz w roku możliwość skorzystania z wakacji kredytowych.

Jeśli chcesz wziąć kredyt na budowę domu, ale nie wiesz, od czego zacząć poszukiwania, czym się kierować, wybierając kredyt i czy w ogóle masz szanse, by otrzymać finansowanie z banku – najpierw lepiej zorientuj się w tym temacie. Informacje związane z zaciąganiem kredytu na budowę domu podane w przystępny sposób znajdziesz na stronie www.wygranaonline.com.

Kredyt na budowę domu przez Internet?

We Włodawie jest więc kilka banków, które oferują kredyt na budowę domu, dlatego włodawianie nie muszą wybierać się po pożyczkę np. do Lublina. Jednak poza wzięciem kredytu w placówce banku, można też skorzystać z innego rozwiązania. W wielu bankach o kredyt na budowę domu można bowiem wnioskować przez Internet. W tym celu wystarczy wejść na stronę internetową banku, znaleźć interesującą nas ofertę i kliknąć w znajdujący się przycisk typu „Zamów rozmowę” czy „Wyślij formularz”. Następnie należy wypełnić krótki formularz, który się wyświetli – najczęściej trzeba w nim podać tylko swoje imię i nazwisko oraz numer telefonu (czasem można np. dodać porę dnia, o jakiej najbardziej pasuje nam rozmowa z doradcą bankowym). Następnie skontaktuje się z nami pracownik banku, z którym uzgodnimy szczegóły związane z planowanym kredytem. Później skan wniosku i wymagane dokumenty można z reguły dosłać np. pocztą e-mail. Ale uwaga: jeśli bank wyda pozytywną decyzję w sprawie przyznania kredytu, umowę trzeba będzie podpisać już w jego oddziale. Tak więc, choć kredyt na budowę domu nie może być zaciągnięty w pełni przez Internet, w ten sposób można oszczędzić sporo czasu i ograniczyć wizyty w banku we Włodawie do tej jednej, kiedy już umowa o kredyt zostanie sfinalizowana.

About TV Włodawa

8 odwiedzających teraz
0 gości, 8 bots, 0 członków
Cały czas: 569 o godz. 01-18-2023 01:44 pm UTC
Najwięcej dzisiaj: 8 o godz. 12:16 am UTC
Ten miesiąc: 56 o godz. 03-26-2023 03:16 am UTC
Ten rok: 569 o godz. 01-18-2023 01:44 pm UTC