Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Home / Na Sygnale / Znęcali się nad ciężarną kotką w Urszulinie
Kot

Znęcali się nad ciężarną kotką w Urszulinie

Dziś do Sądu Rejonowego w Chełmie trafiły materiały dotyczące znęcania się nad kotem w Urszulinie. We wtorek anonimową prośbę o interwencję w tej sprawie skierowano na skrzynkę e-mailową dyżurnego Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie. Policjanci z Urszulina niezwłocznie zajęli się sprawą. Sprawcy znęcania się nad zwierzęciem zostali ustaleni. Zajmie się nimi Sąd Rodzinny i Nieletnich.

We wtorek dyżurny włodawskiej komendy otrzymał anonimowe zgłoszenie o znęcaniu się nad ciężarną kotką w Urszulinie. Ze zgłoszenia wynikało, iż na terenie szkoły dzieci biły i kopały ciężarną kotkę, a na koniec jeździły po niej rowerem. Mimo interwencji weterynarza nie udało się ocalić życia zwierzęciu.

Niezwłocznie po zgłoszeniu policjanci z Komisariatu Policji w Urszulinie przystąpili do czynności w tej sprawie. Potwierdzili, że co najmniej sześcioro uczniów szkoły w wieku 9-10 lat w poniedziałek znęcało się nad zwierzęciem. Materiały dotyczące przejawów demoralizacji dziś zostały przesłane  do Sądu Rejonowego w Chełmie – Wydział Rodzinny i Nieletnich.

źródło KWP

About TV Włodawa

17 odwiedzających teraz
3 gości, 14 bots, 0 członków
Cały czas: 479 o godz. 07-29-2015 12:09 am UTC
Najwięcej dzisiaj: 35 o godz. 08:39 pm UTC
Ten miesiąc: 178 o godz. 09-14-2018 12:26 pm UTC
Ten rok: 276 o godz. 07-06-2018 03:36 pm UTC