Home / Zmiana ruchu na Żeromskiego i Mickiewicza
bilde

Zmiana ruchu na Żeromskiego i Mickiewicza

Dla ulic Żeromskiego i Mickiewicza przygotowywana jest nowa organizacja ruchu. Zmiany będą obowiązywały od lipca bądź sierpnia. Obie ulice mają być jednokierunkowe, ale za to powstaną nowe miejsca parkingowe. 

Na Żeromskiego to już kolejna zmiana w tym roku. W styczniu wprowadzono ruch jednokierunkowy na części od ulicy Mielczarskiego do Reymonta. Na odcinku od Reymonta do 1000-lecia Powstania Państwa ruch odbywa się w obydwu kierunkach. Mieszkańcy uznali jednak, że na odcinku, na którym zmiany wprowadzono, ruch powinien odbywać się w odwrotnym kierunku, czyli do ulicy Mielczarskiego. Interweniowali w tej sprawie w urzędzie miejskim. Ich prośby wzięto pod uwagę i przygotowywane są zmiany.

Natomiast na ulicy Mickiewicza ruch będzie odbywał się w kierunku od ulicy Korolowskiej. Po lewej stronie na całej długości drogi wydzielone zostaną miejsca parkingowe. – W tej sprawie odbyły się konsultacje z przedstawicielami właściwych instytucji.

Zaplanowane na ulicach zmiany pozytywnie zaopiniowali wszyscy: komendant Komendy Powiatowej Policji we Włodawie, dyrektor Zarządu Dróg Powiatowych oraz starosta włodawski. Ich wdrożenie planowane jest w drugim półroczu bieżącego roku – wyjaśnia Leszek Wiatrowski z Urzędu Miejskiego we Włodawie.

Źródło: SUPER TYDZIEŃ

About TV Włodawa

Leave a Reply

Your email address will not be published.

12345

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

14 odwiedzających teraz
1 gości, 13 bots, 0 członków
Cały czas: 569 o godz. 01-18-2023 01:44 pm UTC
Najwięcej dzisiaj: 24 o godz. 02:48 am UTC
Ten miesiąc: 28 o godz. 02-02-2023 08:59 am UTC
Ten rok: 569 o godz. 01-18-2023 01:44 pm UTC