Home / Gmina / Złote Gody w Gminie Włodawa
1

Złote Gody w Gminie Włodawa

1Dwanaście par małżeńskich świętowało jubileusz Złotych Godów, który odbył się w Susznie 8 lutego 2013r. Z tej okazji wójt gminy Tadeusz Sawicki wręczył parom w imieniu Prezydenta RP złote medale. Uroczystości odbyły się z okazji Jubileuszu 50-lecia Pożycia Małżeńskiego: Alicji i Edmunda Bójko z Suszna, Wandy i Tadeusza Czerniak z Korolówki Osada, Wiesławy i Tadeusza Gołębiowskich z Wołczyn, Reginy i Mariana Holaczuk z Krasówki, Jadwigi i Mieczysława Hrycak z Różanki, Józefy i Bogdana Kazub z Okuninki, Jadwigi i Jana Lejko z Różanki, Stanisławy i Józefa Łobko z Żukowa, Eugenii i Kazimierza Oniszczuk z Korolówki, Haliny i Władysława Poliańskich z Suszna, Zofii i Józefa Sawczuk z Żukowa, Elżbiety i Jana Sosińskich z Okuninki.

 

Miłosny montaż słowno-muzyczny z okazji Złotych Godów przygotowała młodzież z Publicznego Gimnazjum Nr 2 we Włodawie: Aleksandra Rejch, Gabriela Sokołowska, Dagmara Lejnert, Ewelina Czyż, Dominika Łobacz, Damian Wegiera, Piotr Koch, Martyna Michalska, Klaudia Winiarczyk, Magdalena Linkowska, Aleksandra Mich, Aleksandra Stupka, Mateusz Kolasa, Jakub Sadowski, Filip Fajks, Dominika Wulczyńska, Marta Brzozowska, Agata Maksymiuk, Justyna Stefaniak, pod opieką Małgorzaty Żakowskiej.

źródło Gmina Włodawa

Złote Gody-05

About TV Włodawa

Leave a Reply

Your email address will not be published.

12345

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

18 odwiedzających teraz
0 gości, 18 bots, 0 członków
Cały czas: 569 o godz. 01-18-2023 01:44 pm UTC
Najwięcej dzisiaj: 18 o godz. 12:21 am UTC
Ten miesiąc: 21 o godz. 10-01-2023 07:12 am UTC
Ten rok: 569 o godz. 01-18-2023 01:44 pm UTC