Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Home / Aktualności / Złodziejski duet
włamania_Okuninka 002

Złodziejski duet

włamania_Okuninka 002Policjanci zatrzymali 30-letniego mężczyznę, który włamał się do trzech domków letniskowych w miejscowości Okuninka. Mieszkaniec Włodawy działał wspólnie z innym ustalonym przez mundurowych mężczyzną. Niewykluczone, że przestępczy,, duet  ma na swoim koncie więcej czynów o charakterze przestępczym. Trwają czynności zmierzające do zatrzymania kompana włamywacza. Za kradzież z włamaniem grozi kara pozbawienia wolności do lat 10.
 
Wczoraj przed południem w miejscowości Okuninka policjanci Zespołu Patrolowo- Interwencyjnego włodawskiej komendy zatrzymali mieszkańca miasta, który wspólnie ze swoim kompanem włamał się do domków letniskowych.
Mężczyźni na ,,włam” wybrali się osobowym oplem. Po wyniesieniu z trzech domków letniskowych skradzionych przedmiotów i załadowaniu ich na pokład auta zauważyli, że w ich kierunku nadjeżdża patrol policji. Włamywacze pozostawiając załadowany zdobyczami pojazd zbiegli do pobliskiego lasu. Po kilkudziesięciu minutowym pościgu, policjanci  zatrzymali jednego ze sprawców. Okazał się nim znany stróżom prawa 30-latek. Jak się okazało łupem sprawców padła lodówka i inne drobne przedmioty, których wartość nie została jeszcze oszacowana.
Mundurowi ustalili drugiego ze włamywaczy. Trwają czynności zmierzające do jego zatrzymania. Niewykluczone, że przestępczy,, duet” ma na swoim koncie  więcej czynów o charakterze przestępczym. Za kradzież z włamaniem grozi kara pozbawienia wolności do lat 10.
źródło: KWP

About TV Włodawa

Leave a Reply

Your email address will not be published.

12345

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

10 odwiedzających teraz
2 gości, 8 bots, 0 członków
Cały czas: 479 o godz. 07-29-2015 12:09 am UTC
Najwięcej dzisiaj: 13 o godz. 12:23 am UTC
Ten miesiąc: 55 o godz. 11-21-2022 06:26 pm UTC
Ten rok: 160 o godz. 07-07-2022 04:24 pm UTC