Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Home / Sport / Zdolski w 11 X kolejski. Borodijuk i Więcaszek w czołówce strzelców
1IMG_1227

Zdolski w 11 X kolejski. Borodijuk i Więcaszek w czołówce strzelców

Aż dziewięciu debiutantów mamy w najnowszej jedenastce kolejki! Jedynie dwóch napastników zostało przez nas wyróżnionych po raz trzeci w sezonie. 

Michał Adamczyk (Opolanin Opole Lubelskie). Nietypowo wyróżniamy bramkarza, który zagrał jedynie 45 minut. 17-latek pojawił się na murawie w drugiej połowie, gdy Opolanin przegrywał 0:2 z Omegą Stary Zamość. Gola nie wpuścił i kilka razy uchronił swój zespół od wyższej porażki. 

Łukasz Fidler (Hetman Zamość). Wygrana zamościan w Lubartowie była jedną z większych niespodzianek sezonu. Aby wygrać z Lewartem, trzeba było bardzo uważnie zagrać w defensywie – to się Fidlerowi i jego kolegom udało. 
Błażej Siwek (Czarni Dęblin). Dęblinianie ostatnio bardzo rzadko tracą gole – trzy w poprzednich siedmiu meczach. Nominujemy Siwka za bramkę na 2:0. 
Norbert Zdolski (Włodawianka). Włodawianie byli sprawcami drugiej niespodzianki kolejki, pokonując 3:2 Kryształ w Werbkowicach. Gola na wagę trzech punktów zdobył Zdolski. 

Rafał Banaszek (Powiślak Końskowola). Gospodarze z Końskowoli przegrywali z Górnikiem II Łęczna 0:1, ale dwa rzuty karne dla Powiślaka odmieniły losy spotkania. W obu przypadkach skutecznym egzekutorem był Banaszek, który w ten sposób zdobył wszystkie swoje pięć goli w sezonie. 
Damian Darnia (MKS Ryki). Wydawało się, że ryczanie mogą być rozbici po laniu we Włodawie (0:6). Szybko się jednak zrehabilitowali wygrywając 2:1 z Orlętami Łuków. Darnia dał swojej drużynie remis 1:1. 
Paweł Osojca (Czarni Dęblin). Pierwszy gol w sezonie Pawła Osojcy. Jego trafienie oraz za chwilę bramka Siwka ustawiła mecz z Gromem Kąkolewnica. 
Kamil Pliżga (Hetman Zamość). Autor jedynego gola w starciu z Lewartem. Lubartowianie przegrali pierwszy mecz w sezonie, a zamościanie tracą do pierwszego miejsca ledwie trzy punkty. 
Kamil Sawa (Victoria Żmudź). Jeden z bohaterów Victorii w starciu z osłabioną chorobą Janowianką. Strzelił dwa gole i miał udział przy trzech kolejnych. Pokonał bramkarza rywali w trzecim kolejnym spotkaniu u siebie. 

Krzysztof Gransztof (MKS Ryki). W ostatniej chwili jego gol uratował remis z Ładą Biłgoraj w 4. kolejce, teraz trafienie w końcówce dało jeszcze więcej – wygraną z Orlętami. 
Robert Wagner (Victoria Żmudź). Wszystkie swoje siedem goli w sezonie napastnik strzelił w Żmudzi. Tym razem dwukrotnie pokonał golkipera Janowianki. 

Jedenastkę wybrał Paweł Balcerek 

CZOŁÓWKA STRZELCÓW 

8 bramek – Mariusz Frączek (Czarni Dęblin); 
7 – Aleksander Borodijuk (Włodawianka), Robert Wagner (Victoria Żmudź), Stanisław Rybka (Kryształ Werbkowice), Wojciech Białek (Orion Niedrzwica); 
6 – Maciej Kowalik (Czarni Dęblin); 
5 – Damian Kopeć, Mateusz Kamola, Rafał Banaszek, Łukasz Giza (wszyscy Powiślak Końskowola), Dmytro Gunchenko (Omega Stary Zamość), Krzysztof Gransztof (MKS Ryki), Piotr Chmiel (Janowianka), Przemysław Kosmala (Lewart Lubartów), Wojciech Więcaszek (Włodawianka).

Źródło - wlodawianka.pl

 

About TV Włodawa

18 odwiedzających teraz
0 gości, 18 bots, 0 członków
Cały czas: 479 o godz. 07-29-2015 12:09 am UTC
Najwięcej dzisiaj: 25 o godz. 02:07 am UTC
Ten miesiąc: 56 o godz. 08-04-2022 03:45 pm UTC
Ten rok: 160 o godz. 07-07-2022 04:24 pm UTC