Home / Zderzenie Mazdy z Fiatem

Zderzenie Mazdy z Fiatem

Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło w piątek na trasie Włodawa – Sławatycze. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierowca osobowej mazdy podczas skrętu w lewo nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu kierującemu fiatem. W wyniku zderzenia się pojazdów do szpitala trafili kierowcy obydwu aut oraz trójka pasażerów osobowego fiata. Życiu podróżujących osób nie zagraża niebezpieczeństwo. 

O dużym szczęściu mogą mówić uczestnicy wypadku drogowego, do którego doszło w miniony piątek. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierowca osobowej mazdy podczas wykonywania manewru skrętu w lewo nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu jadącemu z przeciwka kierowcy fiata. Doszło do bardzo groźnie wyglądającego zderzenia się pojazdów. Do włodawskiego szpitala trafili obaj kierowcy – mieszkańcy gm. Włodawa oraz trójka pasażerów osobowego fiata. Kierowcy pojazdów oraz pasażerka – mieszkanka Warszawy, doznali licznych otarć, potłuczeń ciała i po opatrzeniu zostali zwolnieni do domów. Natomiast dwóch nieletnich pasażerów fiata – mieszkańców gm. Włodawa, zostało przewiezionych do DSK ZOZ w Lublinie, gdzie pozostali na obserwacji. Ich życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

About TV Włodawa

Leave a Reply

Your email address will not be published.

12345

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

20 odwiedzających teraz
3 gości, 17 bots, 0 członków
Cały czas: 569 o godz. 01-18-2023 01:44 pm UTC
Najwięcej dzisiaj: 31 o godz. 08:10 am UTC
Ten miesiąc: 569 o godz. 01-18-2023 01:44 pm UTC
Ten rok: 569 o godz. 01-18-2023 01:44 pm UTC