Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Home / Na Sygnale / Szczęśliwy finał poszukiwań 74-latki
65-rozanka-dom-pomocy-spolecznej-senior

Szczęśliwy finał poszukiwań 74-latki

Włodawscy policjanci prowadzili wczoraj poszukiwania 74 letniej pensjonariuszki Domu Pomocy Społecznej. Kobieta rano wyszła z ośrodka nie informując o tym pracowników.Finał poszukiwań zakończył się szczęśliwie. Kobieta została odnaleziona przez policjantów.

Wczoraj włodawscy policjanci zostali powiadomieni o zaginięciu mieszkanki Domu Pomocy Społecznej w Różance. 74- latka w godzinach porannych wyszła z Ośrodka i udała się w nieznanym kierunku. Ze zgłoszenia pracownicy wynikało, że pensjonariuszka wymaga stałej opieki lekarskiej i prawdopodobnie będzie próbowała wrócić do swojego rodzinnego domu.

Niezwłocznie po zgłoszeniu do poszukiwań włączyli się policjanci włodawskiej komendy z różnych pionów, sprawdzono przyległy teren, dworce PKS, kościoły – nigdzie nie widziano kobiety. Około godz. 13 w Różance na gruntowej drodze prowadzącej nad rzekę Bug policjanci zauważyli zaginioną, która wyraźnie zdenerwowana odnalezieniem próbowała uniknąć spotkania z policjantami. Po odnalezieniu nie potrafiła wyjaśnić, gdzie się udawała. Na miejsce wezwano karetkę pogotowia. Po zbadaniu przez lekarza kobietę w ogólnie dobrym stanie zdrowia przewieziono do Domu Pomocy Społecznej.

 źródło: KWP

About TV Włodawa

9 odwiedzających teraz
1 gości, 8 bots, 0 członków
Cały czas: 479 o godz. 07-29-2015 12:09 am UTC
Najwięcej dzisiaj: 17 o godz. 01:43 am UTC
Ten miesiąc: 52 o godz. 09-04-2022 12:44 pm UTC
Ten rok: 160 o godz. 07-07-2022 04:24 pm UTC