Home / Na Sygnale / Zbliża się ,,Wszystkich Świętych” – Policja apeluje !!!
znicz

Zbliża się ,,Wszystkich Świętych” – Policja apeluje !!!

Zbliża się ,,Wszystkich świętych” i na drogach powiatu włodawskiego poruszać się będzie zdecydowanie większa liczba pojazdów. Policjanci apelują o szczególną ostrożność i zwiększoną uwagę na pionowe i poziome znaki drogowe. Stróże prawa będą służyć radą i pomocą, ale wobec uczestników ruchu, którzy w rażący sposób naruszą obowiązujące przepisy ruchu drogowego będą stosowane rygorystyczne środki prawne.

 

    Zbliża się ,,Wszystkich świętych” i na drogach powiatu włodawskiego poruszać się będzie zdecydowanie większa liczba pojazdów. W dniach 29 października – 5 listopada br. szczególnie wzrośnie natężenie ruchu pojazdów po głównych szlakach komunikacyjnych, ale również na dojazdach do nekropolii.

    W celu usprawnienia komunikacji nastąpią zmiany organizacji ruchu w okolicach cmentarzy, dlatego prosimy o szczególną ostrożność i zwiększoną uwagę na znaki drogowe pionowe i poziome. Pieszych natomiast prosimy o poruszanie się po chodnikach i przechodzenie przez jezdnię w miejscach do tego wyznaczonych.

    Apelujemy także o wzajemną życzliwość wobec wszystkich uczestników ruchu drogowego. Policja wzorem lat ubiegłych będzie prowadzić akcję ,,Znicz 2012” dlatego więcej policjantów pojawi się na drogach i w rejonie nekropolii. Stróże prawa będą służyć radą i pomocą, ale wobec uczestników ruchu, którzy w rażący sposób naruszą obowiązujące przepisy ruchu drogowego będą stosowane rygorystyczne środki prawne.

KWP

About TV Włodawa

Leave a Reply

Your email address will not be published.

12345

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

12 odwiedzających teraz
0 gości, 12 bots, 0 członków
Cały czas: 569 o godz. 01-18-2023 01:44 pm UTC
Najwięcej dzisiaj: 24 o godz. 12:11 am UTC
Ten miesiąc: 569 o godz. 01-18-2023 01:44 pm UTC
Ten rok: 569 o godz. 01-18-2023 01:44 pm UTC