Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Home / Na Sygnale / Zatrzymani za włamania do altanek
sprzet

Zatrzymani za włamania do altanek

sprzetPolicjanci zatrzymali sprawców włamań do domków letniskowych na terenie gm. Urszulin. Dwóch mężczyzn oraz kobieta w wieku 19-22 – lat włamało się do siedmiu takich altanek. Łupem złodziei padły m. in. kosiarki i elektronarzędzia. Cała trójka trafiła do policyjnego aresztu. O ich losie zadecyduje prokurator. Za kradzież z włamaniem grozi kara pozbawienia wolności do lat 10.
 
 
            Poniedziałkowej nocy policjanci z Urszulina zatrzymali w Grabniaku do kontroli drogowej 22-letniego mieszkańca gminy. Razem z nim podróżował 20-latek oraz 19-letnia mieszkanka gm. Sosnowica. Policjantów zainteresował zapakowany po brzegi pojazd. Podczas kontroli stróże prawa ujawnili w osobowym fordzie mondeo m.in. dwie kosiarki spalinowe, podkaszarkę, odkurzacz do liści, elektronarzędzia, przewody elektryczne oraz nowy wkład kominkowy. Jak się okazało wszystkie przedmioty pochodziły z kradzieży. Mundurowi ustalili, że cała trójka włamała się do siedmiu domków letniskowych w miejscowości Grabniak. Włamywacze trafili do policyjnego aresztu. O ich losie zadecyduje prokurator. Za kradzież z włamaniem grozi kara pozbawienia wolności do lat 10.
DE
KWP

About TV Włodawa

Leave a Reply

Your email address will not be published.

12345

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

10 odwiedzających teraz
1 gości, 9 bots, 0 członków
Cały czas: 479 o godz. 07-29-2015 12:09 am UTC
Najwięcej dzisiaj: 13 o godz. 12:23 am UTC
Ten miesiąc: 55 o godz. 11-21-2022 06:26 pm UTC
Ten rok: 160 o godz. 07-07-2022 04:24 pm UTC