Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Home / Na Sygnale / Zatrzymani sprawcy pobicia
policja

Zatrzymani sprawcy pobicia

W poniedziałek po południu włodawscy policjanci otrzymali informację, że na jednej z ulic miasta został pobity mężczyzna. Policjanci ustalili, że 48-latek z Włodawy idąc chodnikiem najpierw został trącony barkiem przez jednego z młodzieńców zmierzających w przeciwnym kierunku, a pózniej przez nich brutalnie pobity. Policjanci ustalili i zatrzymali sprawców – byli to 18 i 19 latkowie z Włodawy. Wczoraj usłyszeli zarzuty pobicia poddając się dobrowolnie karze.

    W poniedziałek po południu włodawski dyżurny otrzymał informację o pobiciu mężczyzny na jednej z ulic miasta. Polcjanci ustalili, że 48-letni mieszkaniec Włodawy ok. godz. 15:00 szedł  w kierunku cmentarza. Z naprzeciwka szło kilku młodych mężczyzn całą szerokością chodnika. Jeden z nich najpierw zaczepił go barkiem, a następnie napastnicy zaczęli go kopać i uderzać pięściami. Po fakcie odeszli z miejsca udając się w kierunku miasta. Na miejsce zostało wezwane Pogotowie Ratunkowe. W toku wykonywanych czynności policjanci ustalili, że pobicia dokonało dwóch mieszkańców Włodawy w wieku 18 i 19 lat. Obydwaj zostali zatrzymani. Do popełnionego czynu zabronionego przyznali się.

    Wczoraj usłyszeli zarzut pobicia narażając pokrzywdzonego na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia lub zdrowia. Obydwaj poddali się dobrowolnie karze 8 miesięcy pozbawienia wolności w zawieszeniu na 3 lata oraz dozorowi kuratora. Zobowiazali się również złożyć zadośćuczynienie pokrzywdzonemu.

źródło: E.T.

About TV Włodawa

16 odwiedzających teraz
0 gości, 16 bots, 0 członków
Cały czas: 479 o godz. 07-29-2015 12:09 am UTC
Najwięcej dzisiaj: 25 o godz. 02:07 am UTC
Ten miesiąc: 56 o godz. 08-04-2022 03:45 pm UTC
Ten rok: 160 o godz. 07-07-2022 04:24 pm UTC