Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Home / Zaśpiewają w Okunince
jezioro-biale

Zaśpiewają w Okunince

Już po raz osiemnasty nad Jeziorem Białym w Okunince zorganizowany zostanie Festiwal Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej. W tym roku impreza planowana jest od 29 czerwca do 2 lipca. Festiwalowy przegląd jak zwykle przewidziano na scenie przy plaży głównej. Po raz pierwszy w historii imprezy wręczona zostanie nagroda Grand Prix Festiwalu.

Powołane przez organizatora jury oceniać będzie solistów i zespoły w kategoriach: zespoły 6-16 lat oraz soliści 6-10 lat, 11-13 lat i 14-16. Do głównych celów corocznego festiwalu należą: prezentacja i promocja polskiej piosenki dla dzieci i młodzieży oraz prezentacja dorobku artystycznego solistów i zespołów, inspirowanie do poszukiwań nowych form pracy artystycznej, a także stwarzanie możliwości wymiany doświadczeń pedagogów, instruktorów oraz młodych artystów. Uczestnicy imprezy przygotowują dwie piosenki o tematyce dowolnej. Preferowane będą piosenki premierowe, autorskie, dotąd nigdzie nie publikowane o ciekawej treści i melodyce. Przy ocenie wykonawców brane będą pod uwagę m.in.: dobór repertuaru do możliwości wiekowych wykonawcy, interesujące wykonanie utworów, własna interpretacja oraz ogólny wyraz artystyczny. Uczestnicy festiwalu walczyć będą, w swoich kategoriach wiekowych, o: Złotą, Srebrną i Brązową Łódkę. Organizatorem festiwalu, który już na dobre wpisał się w repertuar sezonowych imprez kulturalnych nad Jeziorem Białym, jest Wójt Gminy Włodawa. Już dziś można składać zgłoszenia do udziału w tegorocznym festiwalu. Zgłoszenia będą przyjmowane do 20 czerwca na adres: XVIII Festiwal Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej „Białe – 2012”, Urząd Gminy we Włodawie al. Jana Pawła II 22, 22-200 Włodawa.  

źródło: NOWY TYDZIEŃ

About TV Włodawa

Leave a Reply

Your email address will not be published.

12345

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

19 odwiedzających teraz
1 gości, 18 bots, 0 członków
Cały czas: 479 o godz. 07-29-2015 12:09 am UTC
Najwięcej dzisiaj: 22 o godz. 01:47 am UTC
Ten miesiąc: 54 o godz. 07-08-2021 07:36 pm UTC
Ten rok: 155 o godz. 05-19-2021 12:25 pm UTC