Home / Kultura / Sztuka / Zaproszenie na basen
basen

Zaproszenie na basen

Prace budowlane zakończyły się kilka tygodni temu, a w tym tygodniu miasto skompletowało wszystkie wymagane zezwolenia.
Włodawski basen będzie czynny codziennie między 8.00 a 22.00. Od 8.00 do 15.00 obiekt będzie wykorzystywany przede wszystkim przez szkoły. Placówki oświatowe, w tym szkoły podstawowe, gimnazjum i przedszkola, dla których organem prowadzącym jest miasto, będą organizować na pływalni zajęcia z wychowania fizycznego za darmo. Natomiast szkołom, prowadzonym przez inne samorządy, obiekt będzie udostępniany odpłatnie. 

Indywidualni użytkownicy będą płacić za godzinę korzystania z basenu 7 złotych. Bilet ulgowy, m.in. dla dzieci i osób niepełnosprawnych będzie kosztować 6 złotych. Za wynajęcie toru na godzinę będzie trzeba zapłacić 35 złotych, natomiast za wynajęcie całego basenu, również na godzinę, 200 złotych.

Szczegółowy cennik usług znajduje się u zarządcy obiektu, czyli w MOSiRze, który prowadzi też zapisy grup zorganizowanych, w tym szkolnych.

Użytkownicy jedynej w powiecie pływalni mają do dyspozycji basen główny o wymiarach 12,5 na 25 metrów z 6-oma torami o głębokości do 180 centymetrów i brodzik dla dzieci. Na basenie można korzystać ze sprzętu do aerobiku w wodzie, nurkowania czy desek pływackich.

W ośrodku sportu jest pełne zaplecze sanitarno-techniczne, segment z siłownią oraz hala sportowa i zapaśnicza. Obiekt jest wyposażony m.in. w drabinki, materace, ławki i inne przyrządy gimnastyczne oraz sprzęt do gry w koszykówkę, siatkówkę i unihokeja.

Inwestycja była częścią projektu pod nazwą „Rozbudowa i modernizacja infrastruktury szkolnej i sportowej we Włodawie”, współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego na lata 2007 – 2013. Wartość wszystkich robót, włącznie z modernizacją placówek oświatowych, to ponad 17,5 miliona złotych.IAS

About TV Włodawa

One comment

  1. Tak wielce oczekiwany a tu zero informacji od kiedy będzie można korzystać. A ta ulga 1 zł dla dziecka lub niepełnosprawnego – cóż za laskawość. szkoda słów.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

12345

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

8 odwiedzających teraz
1 gości, 7 bots, 0 członków
Cały czas: 569 o godz. 01-18-2023 01:44 pm UTC
Najwięcej dzisiaj: 24 o godz. 12:59 am UTC
Ten miesiąc: 303 o godz. 02-01-2024 08:55 pm UTC
Ten rok: 303 o godz. 02-01-2024 08:55 pm UTC