Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Home / Kultura / Sztuka / Zapraszamy na wernisaż prac Karoliny Charko CZTERY ŻYWIOŁY
mbpwlodawa_cztery_zywioly_plakat

Zapraszamy na wernisaż prac Karoliny Charko CZTERY ŻYWIOŁY

Miejska Biblioteka Publiczna we Włodawie zaprasza na wernisaż prac Karoliny Charko CZTERY ŻYWIOŁY czwartek, 11 lutego 2016 r., godz. 17.00 Galeria Na Parterze MBP Włodawa ul. Przechodnia 13

 

Artystka sama o sobie:

Urodziłam się w 1989 roku we Włodawie. Od małego lubiłam rysować ale swoją przygodę z malarstwem zaczęłam dosyć późno. Studiowałam w Lublinie na kierunku Turystyka i Rekreacja ale już w czasie trwania studiów czułam, że to nie jest to, co chciałabym robić w życiu. Po ich skończeniu przez rok uczęszczałam na kurs rysunku w Lubelskim Instytucie Architektury i Sztuki w Lublinie.

karolina_charko_fot

Dalszą drogę artystyczną kontynuowałam w Lubelskiej Szkole Sztuki i Projektowania w Lublinie na specjalności Techniki malarskie i pozłotnicze pod kierunkiem dr sztuki Andrzeja Antoniego Wielskiego. Brałam udział w plenerach malarskich w kraju (głównie na terenie Lublina i okolic) i za granicą (Niemcy, Czechy, Austria). Tworze we wszystkich technikach malarskich, począwszy od rysunku ołówkiem aż po malarstwo olejne. Stosuje również technikę mieszaną. Miałam także w swojej pracy twórczej styczność z pozłotnictwem. Moją ulubioną techniką jest malarstwo olejne, do którego nie byłam przekonana dopóki nie spróbowałam po raz pierwszy. Główną tematyką moich prac są postacie i martwa natura. Obecnie rozwijam swoją pasję twórczą malując obrazy i koszulki na zamówienie i dla własnej przyjemności.

źródło: MBP

About TV Włodawa

19 odwiedzających teraz
3 gości, 16 bots, 0 członków
Cały czas: 479 o godz. 07-29-2015 12:09 am UTC
Najwięcej dzisiaj: 37 o godz. 10:57 am UTC
Ten miesiąc: 71 o godz. 09-06-2019 09:20 am UTC
Ten rok: 398 o godz. 02-24-2019 11:41 am UTC