Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Home / Na Sygnale / Zamość: Tirem po 3 promilach
Pijany_kierowca_Pasazer_1149463

Zamość: Tirem po 3 promilach

Za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości odpowie 52-letni mieszkaniec Zabrza. Wczoraj w Szczebrzeszynie, mężczyzna kierując ciężarówką spowodował kolizję i odjechał z jej miejsca. Wszystko działo się na oczach stojących nieopodal funkcjonariuszy. Po krótkim pościgu Man, za kierownicą którego siedział 52-latek został zatrzymany. Jak się okazało mężczyzna był nietrzeźwy. W organizmie miał blisko 3 promile alkoholu.
 
 Do zdarzenia doszło wczoraj tuż po godz. 14.00 na ul. Zamojskiej w Szczebrzeszynie. Oczekujący na wjazd na skrzyżowanie policjanci, zauważyli jak stojąca przed nimi ciężarówka transportująca węgiel wjechała na ulicę z pierwszeństwem przejazdu, zatrzymała się, a po chwili cofnęła. Podczas tego manewru kierowca Mana najechał na stojącego za nim seata, po czym nie zważając na spowodowane uszkodzenie pojazdu odjechał z miejsca.
Obserwujący zdarzenie policjanci natychmiast udali się za ciężarówką. Po krótkim pościgu, pojazd został zatrzymany. Za jego kierownicą siedział 52-letni mieszkaniec Zabrza. Od mężczyzny policjanci wyczuli alkohol. Przeprowadzone badanie alkomatem wykazało u 52-latka blisko 3 promile. Mężczyzna został zatrzymany. Trafił do policyjnego aresztu. Policjanci zatrzymali mu uprawnienia do kierowania.
 
Dziś po wytrzeźwieniu nieodpowiedzialny kierowca ciężarówki usłyszy zarzuty. Za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości grozi do 2 lat pozbawienia wolności i zakaz prowadzenia pojazdów nawet na 10 lat. Mężczyzna nie uniknie również odpowiedzialności za spowodowanie kolizji i ucieczkę z jej miejsca.
 
J.K.
źródło KWP

About TV Włodawa

Leave a Reply

Your email address will not be published.

12345

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

13 odwiedzających teraz
3 gości, 10 bots, 0 członków
Cały czas: 479 o godz. 07-29-2015 12:09 am UTC
Najwięcej dzisiaj: 23 o godz. 12:20 pm UTC
Ten miesiąc: 29 o godz. 12-01-2022 07:40 pm UTC
Ten rok: 160 o godz. 07-07-2022 04:24 pm UTC