Home / Aktualności / Zajęcia fitness w MOSiRze
fitt

Zajęcia fitness w MOSiRze

sportPo wakacyjnej przerwie Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji we Włodawie wznawia zajęcia fitness dla pań. Chce je rozpocząć w październiku, ale wcześniej zaprasza na bezpłatną lekcję, która odbędzie się w najbliższy piątek 27 września o 19.00.

Zajęcia w nowym cyklu będą trwać około 1,5 godziny. Panie, które zechcą skorzystać z tej propozycji i zadeklarują udział w co najmniej kilku zajęciach mogą liczyć na zniżki i inne akcje promocyjne, w tym na przykład darmowe wejście na saunę. Panie w wieku 60 lat i starsze płacą połowę ceny.

Wbrew obiegowym opiniom fitness to nie jest zwyczajny wysiłek fizyczny, lecz sposób życia, łączący w sobie odpowiednie odżywianie, dyscyplinę życiową i rezygnację ze szkodliwych przyzwyczajeń. Uprawiający ćwiczenia, bez względu na wiek, czują się młodzi duchem i rzadziej chorują w odróżnieniu od innych ludzi. W ich organizmach tworzą się endorfiny, czyli enzymy dobrego nastroju i samopoczucia, które korzystnie wpływają m.in. na sen, wewnętrzną energię człowieka i pewność siebie. Specjaliści podkreślają, że regularne zajęcia fitness sprzyjają chudnięciu, wzmocnieniu mięśni, systemu naczyniowo-sercowego oraz poprawia metabolizm.

źródło IAS24 FOT: GMINA WLODAWA

About TV Włodawa

Leave a Reply

Your email address will not be published.

12345

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

8 odwiedzających teraz
2 gości, 6 bots, 0 członków
Cały czas: 569 o godz. 01-18-2023 01:44 pm UTC
Najwięcej dzisiaj: 24 o godz. 12:59 am UTC
Ten miesiąc: 303 o godz. 02-01-2024 08:55 pm UTC
Ten rok: 303 o godz. 02-01-2024 08:55 pm UTC