Home / Na Sygnale / Zagłębie Narkotykowe- Orchówek
policja-radiowoz-net1

Zagłębie Narkotykowe- Orchówek

Za posiadanie znacznej ilości narkotyków odpowie 22-letni mieszkaniec powiatu Włodawskiego. Podczas przeszukania budynków gospodarczych w których 22 latek miał ukryte narkotyki, policjanci ujawnili ponad 1,4 kilograma marihuany. Policjanci ustalają komu mężczyzna udostępniał nielegalną substancję. Diler narkotykowy teraz czeka w policyjnym areszcie na dalsze dyspozycje prokuratora.

Parczewscy policjanci, zajmujący się przestępczością narkotykową, wpadli na trop 22-letniego Mateusza M. Kryminalni we wtorkowe południe w trakcie przeszukania opuszczonych budynków gospodarczych na terenie powiatu włodawskiego, ujawnili znaczną ilość marihuany. Ciężar nielegalnych substancji sięgał ponad 1,4 kilograma. Teraz 22 latek czeka w policyjnym areszcie na dalsze dyspozycje prokuratora. Ustawa o przeciwdziałaniu narkomani przewiduje karę za to przestępstwo do 10 lat pozbawienia wolności. Policjanci sprawdzają gdzie mężczyzna nabył taką ilość narkotyków oraz komu je udostępniał.

Odpowie za usiłowanie zabójstwa

Zatrzymanemu 22-letniemu sprawcy udowodniono również usiłowanie zabójstwa. Do zdarzenia doszło w minioną niedzielę, wieczorem. Wtedy to 22-latek, w trakcie sprzeczki wyjął pistolet i zaczął strzelać w kierunku pokrzywdzonego.

Dyżurny Komendy w Parczewie otrzymał zgłoszenie od pielęgniarki, że na Izbę Przyjęć szpitala został przywieziony 21 letni mężczyzna z ranami postrzałowymi. Jak ustalili policjanci do zdarzenia doszło około godz. 19.30 w miejscowości Chmielów. Ze wstępnych czynności wynika, że pomiędzy mężczyznami doszło do wcześniej kłótni i szarpaniny, gdy następnie sprawca wyjął nielegalnie posiadany pistolet i zaczął strzelać. Ustalane są dokładne motywy działania sprawcy.

Poszkodowany po zabiegu operacyjnym jest przytomny, a jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Za usiłowanie zabójstwa podejrzanemu grozi dożywotnia kara pozbawienia wolności.

Policjanci na miejscu zdarzenia przeprowadzili oględziny. Równolegle „kryminalni” dokonali szeregu czynności, mających na celu ustalenie przebiegu zdarzenia, a w szczególności sprawcy przestępstwa. Już następnego dnia parczewscy policjanci ustalili personalia przestępcy, po czym przy wsparciu lubelskich antyterrorystów na terenie gm. Włodawa zatrzymali 22-letniego Mateusza M., który trafił do policyjnego aresztu.

KPP

 

 

About TV Włodawa

4 comments

  1. Misior?!!!

  2. Chyba tak:D

  3. Co się cieszysz cymbale jeden ? Nie ma nic śmiesznego w tym…

  4. A cieszę się bo jednego uszatego błazna który chciał zostać gangsterem mniej. I uznanie policja jakkolwiek tam było że można bezpieczniej z domu wychodzić.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

12345

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

19 odwiedzających teraz
0 gości, 19 bots, 0 członków
Cały czas: 569 o godz. 01-18-2023 01:44 pm UTC
Najwięcej dzisiaj: 40 o godz. 06:18 am UTC
Ten miesiąc: 55 o godz. 09-13-2023 10:04 am UTC
Ten rok: 569 o godz. 01-18-2023 01:44 pm UTC