Home / Na Sygnale / Zabrał i rozbił samochód. Był pijany
peugeot

Zabrał i rozbił samochód. Był pijany

peugeotPolicjanci zatrzymali 42-latka, który odpowie za krótkotrwałe użycie pojazdu, jazdę na podwójnym gazie i spowodowanie kolizji drogowej. Mężczyzna wpadł w ręce stróżów prawa zaraz po spowodowaniu kolizji. Kierowca peugeota mając ponad 2,5 promila alkoholu uderzył w jadącego z przeciwka volkswagena. Ponadto mężczyzna nie posiadał uprawnień do kierowania.

W nocy z piątku na sobotę w miejscowości Korolówka doszło do kolizji drogowej z udziałem dwóch samochodów osobowych. Kierowca volkswagena golfa zawiadomił dyżurnego włodawskiej komendy o zdarzeniu drogowym, w wyniku którego kierowca peugeota uderzył w bok kierowanego przez niego pojazdu. Zgłaszający 27-letni mieszkaniec Włodawy, ujął sprawcę kolizji, który próbował zbiec z miejsca zdarzenia.
Przybyli na miejsce policjanci zatrzymali kierowcę peugeota, którym okazał się 42-letni mieszkaniec miasta. Okazało się, że mężczyzna miał ponad 2,5 promila alkoholu w organizmie i nie posiadał prawa jazdy. Ponadto mundurowi ustalili, że prowadzony przez niego pojazd pochodzi z przestępstwa, a do kolizji doszło podczas wyprzedzania przez 42-latka kombajnu.
Prawowity właściciel pojazdu był zdziwiony, dowiedziawszy się o zniknięciu z jego posesji auta. Jak oświadczył policjantom pojazd pozostawił na swoim podwórku z kluczykami w stacyjce. Znany z przeszłości kryminalnej policjantom sprawca, został zatrzymanych w policyjnym areszcie do dyspozycji prokuratora.
 
D.E. KWP 

About TV Włodawa

8 odwiedzających teraz
2 gości, 6 bots, 0 członków
Cały czas: 569 o godz. 01-18-2023 01:44 pm UTC
Najwięcej dzisiaj: 24 o godz. 12:59 am UTC
Ten miesiąc: 303 o godz. 02-01-2024 08:55 pm UTC
Ten rok: 303 o godz. 02-01-2024 08:55 pm UTC