Home / Na Sygnale / Z siekierą na bank
Wlamanie_bank

Z siekierą na bank

Wlamanie_bank Policjanci zatrzymali 22-letniego mieszkańca gm. Wyryki. Mężczyzna przy pomocy siekiery usiłował włamać się do placówki banku. Sprawca trafił do policyjnego pomieszczenia dla osób zatrzymanych. O jego losie zadecyduje prokurator. Za kradzież z włamaniem, czy też usiłowanie popełnienia tego przestępstwa grozi kara pozbawienia wolności do lat 10.

Wczoraj dyrektor siedziby jednego z banków w gm. Wyryki po przyjściu do pracy zauważył uszkodzony bankomat oraz drzwi prowadzące do sali operacyjnej placówki. Przybyli na miejsce policjanci ustalili, że ktoś nie tylko uszkodził mienie, ale również usiłował dostać się do głównego pomieszczenia banku.
Włodawscy kryminalni już po kilkudziesięciu minutach od zgłoszenia zatrzymali włamywacza. Okazał się nim 22-letni mieszkaniec gm. Wyryki, który przyznał się do winy i wyjaśnił, że poniedziałkowego wieczoru wszedł do ogólnodostępnego pomieszczenia banku, gdzie znajdował się bankomat. Następnie przy użyciu siekiery rozbił szybę w drzwiach prowadzących do środka i próbował bezskutecznie pokonać pozostałe zabezpieczenia. Ponadto 22-latek uszkodził witrynę bankomatu oraz kamerę monitoringu wewnętrznego. Powstałe straty oszacowano na kwotę 15 tys. zł.
Sprawca trafił do policyjnego pomieszczenia dla osób zatrzymanych. O jego dalszym losie zadecyduje prokurator. Za kradzież z włamaniem, czy też usiłowanie popełnienia tego przestępstwa grozi kara pozbawienia wolności do lat 10.

źródło: KPP D.E

About TV Włodawa

Leave a Reply

Your email address will not be published.

12345

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

17 odwiedzających teraz
2 gości, 15 bots, 0 członków
Cały czas: 569 o godz. 01-18-2023 01:44 pm UTC
Najwięcej dzisiaj: 29 o godz. 01:24 am UTC
Ten miesiąc: 303 o godz. 02-01-2024 08:55 pm UTC
Ten rok: 303 o godz. 02-01-2024 08:55 pm UTC