Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Home / Sport / Z Polesiem do Hiszpanii
download

Z Polesiem do Hiszpanii

Klub Sportowy Polesie Urszulin przygotował wielką atrakcję dla wszystkich młodych fanów piłki nożnej. W okresie ferii zimowych 2020 (w województwie lubelskim 13-26 stycznia) zaprasza na COSTA BRAVA CAMP – 9-dniowy piłkarski obóz zimowy w Hiszpanii dla dzieci z roczników 2006, 2007, 2008, 2009, 2010 i 2011.

– Wychodzimy z założenia, że warto przeżyć taką piłkarską przygodę życia, dlatego zdecydowaliśmy się na organizację tego obozu. Propozycja jest niezwykle atrakcyjna, gdyż oprócz codziennych treningów piłki nożnej dzieci będą także mogły zwiedzić chociażby słynny stadion Camp Nou oraz wziąć udział w meczu FC Barcelony, która 19 stycznia 2020 zagra z Granadą, czyli beniaminkiem hiszpańskiej LaLiga.

To będzie dobra okazja, aby zobaczyć na żywo jak na boisku radzą sobie tacy wielcy piłkarze jak Lionel Messi, Luis Suarez, czy Antoine Griezmann – mówi Grzegorz Gołoś, prezes zarządu KS Polesie Urszulin. – Oczywiście oprócz tego organizatorzy zapewniają noclegi w 3-gwiazdkowym hotelu z basenami na wybrzeżu Costa Brava, 3 posiłki dziennie w formie bufetu szwedzkiego, przejazd komfortowym autokarem klasy LUX (klimatyzacja, barek, dvd, wc), zwiedzanie najciekawszych zabytków Barcelony, wycieczkę do Tossa de Mar, ubezpieczenie, opiekę medyczną, animacje hotelowe, pokazy tańca i dyskoteki. To z pewnością niebywała okazja dla fanów futbolu, wobec której trudno przejść obojętnie.

Każdego dnia zaplanowane zostaną dwa treningi piłki nożnej prowadzone przez naszych trenerów na kompleksie kilkunastu boisk trawiastych. Do tego przewidziane są dodatkowe treningi na plaży, a także sparingi w drużynami hiszpańskimi. Każdy uczestnik obozu może także liczyć na drobny upominek. Bardzo chcemy, żeby nasi podopieczni mieli szansę na wyjątkowe przeżycia. Dlatego robimy, co możemy, aby im to zapewnić. To nasza kolejna propozycja, która, mamy nadzieję, spotka się z ciepłym przyjęciem – dodaje Gołoś.

Co ciekawe organizatorzy przewidzieli możliwość uczestnictwa w obozie nie tylko dzieci, ale także ich rodziców. Podczas gdy ich pociechy będą trenowały, opiekunowie mogą odpocząć od trudów codzienności, korzystając z bogatej oferty hotelowej. Wszystkich zainteresowanych udziałem w obozie i różnorodnymi zajęciami sportowymi zachęcamy do bezpośredniego kontaktu z klubem pod numerem 504 63 63 53 lub odwiedzenia strony internetowej www.polesieurszulin.pl.

źródło: Nowy Tydzień (b)

About TV Włodawa

26 odwiedzających teraz
5 gości, 21 bots, 0 członków
Cały czas: 479 o godz. 07-29-2015 12:09 am UTC
Najwięcej dzisiaj: 27 o godz. 06:18 am UTC
Ten miesiąc: 27 o godz. 07-01-2022 03:47 pm UTC
Ten rok: 112 o godz. 02-01-2022 06:07 am UTC