Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Home / Aktualności / WYNIKI POWIATOWEJ LIGI LZS W FUTSALU Z DN. 18-19.01.2014r.
pilka halowa

WYNIKI POWIATOWEJ LIGI LZS W FUTSALU Z DN. 18-19.01.2014r.

25-26 stycznia 2014 r. Powiatowa Liga w Futsal nie gra ze względu na organizacje Festiwalu Kolęd i Szczodrywek.

 

  1. FANATYCY- POCISK 0-3 v.o
  2. WORKI-PIEWNIA 3-1 (BORNUS x2, SOROKA- ŁUBKOWSKI)
  3. AGROS-PŁOMYK II 2-3 (STASZEWSKI B. DUDA- MIKULSKI E. x3)
  4. GOK-POCISK 2-3 (ŻAKOWSKI, STASZCZAK P.- WYSOKIŃSKI x2, SIERADZKI)
  5. BUG-FANATYCY 3-0 v.o
  6. JUNIOR- POLESIE 5-0 (BUDZYŃSKI x2, GŁOWACKI, SERAFIN, TORBICZ)
  7. ORZEŁ-PŁOMYK 2-7 (CHODZIUTKO x2- CHWEDORUK x4, GAWROŃSKI x3)
  8. STRAŻ-GOK 3-1 (NIELIPIUK x3- STASZCZAK P.)
  9. WORKI-POCISK 3-2 (BORNUS x2, JAKUBOWSKI- WYSOKIŃSKI x2)
  10. ORZEŁ-BUG 1-1 (CHODZIUTKO- CZEKIER)
  11. STRAŻ-AGROS 2-1 (NIELIPIUK, KOCIUBA- DUDA)
  12. OMEGA-PŁOMYK II 0-1 (MIKULSKI E.)
  13. PIEWNIA- POLESIE 8-0 (WIĘCASZEK x5, KRUK x2, ŁUBKOWSKI)
  14. PŁOMYK- JUNIOR 5-3 (GAWROŃSKI x3, CHWEDORUK x2- KUCZYŃSKI M x2, BUDZYŃSKI)
  15. STRAŻ-POCISK 4-0 (NIELIPIUK x2, KRYNICA, GOŁĄB K.)
  16. WORKI-BUG 1-3 (MIAZGA- SOŁODUSZKIEWICZ x3)
  17. JUNIOR-GOK 5-0 (BAJUK x2, BUDZYŃSKI, GŁOWACKI, TORBICZ)
  18. AGROS-POCISK 2-2(TOMASZEWSKI, STASZEWSKI S.- SUPRONIUK, BORODIJUK)
  19. STRAŻ-PŁOMYK 3-8 (NIELIPIUK x2, RYMCZUK- GAWROŃSKI x3, CHWEDORUK x2, GOŁĄB J. x2, ŁOBKO)
  20. ORZEŁ-OMEGA 0-0
  21. WORKI-PŁOMYK II 3-0 (MIAZGA, DEJER, BORNUS)
  22. PIEWNIA- AGROS 2-3 (KUCZYŃSKI J. WIĘCASZEK- TOMASZEWSKI, DUDA, STASZEWSKI B.)
  23. POLESIE-OMEGA 1-6 (TYSZCZUK- WIĘCASZEK P. x2, MUSZA x2, RUSIŃSKI, KĘPIŃSKI)
  24. BUG-PŁOMYK II 3-5 (CZEKIER x2, SOŁODUSZKIEWICZ- ŻAKOWSKI x2, MIKULSKI E. BABKIEWICZ)
  25. ORZEŁ-JUNIOR 1-2 (CHODZIUTKO- BUDZYŃSKI, KUCZYŃSKI M.)
  26. POLESIE- GOK 4-1 (PĘKAŁA x2, RAMENDA, PIĄTEK- KACZAN)

AKTUALNA TABELA:

  1. PŁOMYK 30 PKT 57-23
  2. STRAŻ 27 45-13
  3. WORKI 27 40-8
  4. BUG 22 27-13
  5. PŁOMYK II 19 23-25
  6. POCISK 16 43-24
  7. AGROS 16 29-16
  8. PIEWNIA 12 24-23
  9. JUNIOR 12 23-27
  10. OMEGA 7 11-30
  11. FANATYCY 6 6-27
  12. ORZEŁ 5 16-38
  13. POLESIE 3 8-63
  14. GOK 1 11-33

KRÓL STRZELCÓW:

  1. CHWEDORUK MATEUSZ – 22
  2. GAWROŃSKI DANIEL – 19
  3. NIELIPIUK ARTUR – 19

 

 

About TV Włodawa

21 odwiedzających teraz
10 gości, 11 bots, 0 członków
Cały czas: 479 o godz. 07-29-2015 12:09 am UTC
Najwięcej dzisiaj: 47 o godz. 08:39 am UTC
Ten miesiąc: 198 o godz. 06-14-2017 07:03 pm UTC
Ten rok: 236 o godz. 05-11-2017 04:36 pm UTC