Home / Aktualności / Wyjaśniali uczniom czym jest przemoc i jakie mogą być jej skutki
SP Rozanka 001

Wyjaśniali uczniom czym jest przemoc i jakie mogą być jej skutki

SP Rozanka 001Policjanci spotkali się z uczniami Szkoły Podstawowej w Różance. Głównym celem wizyty funkcjonariuszy było przypomnienie dzieciom zasad szeroko rozumianego bezpieczeństwa. Mundurowi przypomnieli również najmłodszym zasady zachowania się podczas kontaktu ze zwierzęciem oraz uświadomili im czym jest przemoc i jakie mogą być jej skutki.

 

Włodawscy policjanci spotkali się wczoraj z uczniami ze Szkoły Podstawowej w Różance. Głównym celem wizyty funkcjonariuszy było przypomnienie dzieciom zasad szeroko rozumianego bezpieczeństwa w drodze do szkoły i powrotnej do domu.

Mundurowi omówili z dziećmi zasady zachowania się podczas kontaktu ze zwierzęciem. Wszyscy przypomnieli sobie i przećwiczyli z policjantami bezpieczne postawy, które pomogą uchronić nas przed pogryzieniem przez agresywnego psa. Ponadto przybyli goście przypomnieli  swoim słuchaczom zasady bezpiecznego poruszania się po drodze oraz zasady zachowania się podczas kontaktu z nieznajomym.

Na zakończenie spotkania stróże prawa wyświetlili maluchom krótki film podsumowujący zasady bezpiecznego spędzanie czasu wolnego w okresie zimowym. Policjanci wyjaśnili  wszystkim czym jest przemoc, jakie mogą być jej formy oraz skutki.

źródło: KWP

About TV Włodawa

Leave a Reply

Your email address will not be published.

12345

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

10 odwiedzających teraz
3 gości, 7 bots, 0 członków
Cały czas: 569 o godz. 01-18-2023 01:44 pm UTC
Najwięcej dzisiaj: 24 o godz. 12:59 am UTC
Ten miesiąc: 303 o godz. 02-01-2024 08:55 pm UTC
Ten rok: 303 o godz. 02-01-2024 08:55 pm UTC