Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Home / Wybuchowa tratwa na Bugu
bomba

Wybuchowa tratwa na Bugu

Wybuchowa tratwa ze zdjęciem Stadionu Narodowego na Bugu. Prowokacja czy zamach? Dwa ładunki wybuchowe, wojskowe zapalniki i zdjęcie Stadionu Narodowego znajdowały się na tratwie, która płynęła po rzece Bug niedaleko granicy w woj. lubelskim. ABW, policję i prokuraturę postawiono w stan najwyższej gotowości – informuje RMF FM. 

Do dwóch niewielkich ładunków trotylu przytwierdzone były wojskowe zapalniki. Zdjęcie Stadionu Narodowego znaleziono w telefonie komórkowym, który także znajdował się na tratwie. Z ustaleń RMF FM wynika, że były tam również spore ilości ukraińskich papierosów. Oznaczać to może, albo przemyt towaru, albo próbę ukrycia rzeczywistych zamiarów. Sprawa jest jednak trzymana w największej tajemnicy, nawet rzecznik prokuratury w Lublinie zaprzecza, że historia miała miejsce. 

http://wiadomosci.wp.pl/kat,1019383,title,Wybuchowa-tratwa-ze-zdjeciem-Stadionu-Narodowego-na-Bugu-Prowokacja-czy-zamach,wid,14708188,wiadomosc.html?ticaid=1eb44

Według informacji radia, w toczącym się w tej sprawie śledztwie rozpatrywane są co najmniej dwa warianty. Śledczy badają przede wszystkim wersję prowokacji. Choć tratwa została dokładnie zbadana, nie znaleziono jednak żadnych śladów ani odcisków palców. Policja i prokuratura zakładają, że mogła być to próba przemycenia ładunków, żeby zorganizować realny zamach.

źródło: wp.pl

About TV Włodawa

Leave a Reply

Your email address will not be published.

12345

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

6 odwiedzających teraz
3 gości, 3 bots, 0 członków
Cały czas: 479 o godz. 07-29-2015 12:09 am UTC
Najwięcej dzisiaj: 22 o godz. 02:54 am UTC
Ten miesiąc: 22 o godz. 10-01-2022 07:53 pm UTC
Ten rok: 160 o godz. 07-07-2022 04:24 pm UTC