Home / Na Sygnale / Wtargnęli do mieszkania i pobili kijami trzy osoby
pobicie

Wtargnęli do mieszkania i pobili kijami trzy osoby

Policjanci zatrzymali czterech mężczyzn w wieku 24-34 lata, którzy wtargnęli do mieszkania jednego z mieszkańców miasta i pobili kijami znajdujących się tam dwóch mężczyzn i kobietę. Wskutek odniesionych ran cała trójka trafiła do szpitala. Wszyscy zatrzymani byli nietrzeźwi. Dwóch z nich miało ponad 3, a trzeci blisko 5 promili alkoholu w organizmie.

W miniony wtorek tuż przed godz. 20 do jednego z mieszkań we Włodawie wtargnęło czterech mężczyzn, którzy bijąc rękoma, kopiąc i uderzając kijami pobili dwóch mężczyzn i kobietę. Cała trójka trafiła do włodawskiego szpitala. Życiu poszkodowanych nie zagraża niebezpieczeństwo.
Po kilkunastu godzinach od zgłoszenia policjanci zatrzymali jednego z nich. Okazał się nim 34-letni mieszkaniec Włodawy, który w chwili zatrzymania miał ponad 1,5 promila alkoholu w organizmie. W wyniku dalszych działań policjanci zatrzymali kolejnych trzech sprawców pobicia. Okazali się nimi mieszkańcy miasta w wieku 24-28 lat. Cała trójka w chwili zatrzymania była w stanie nietrzeźwości. Dwóch z zatrzymanych miało ponad 3, a trzeci blisko 5 promili alkoholu w organizmie.
Wszyscy trafili do policyjnego pomieszczenia dla osób zatrzymanych. Po wytrzeźwieniu o ich losie zadecyduje prokurator. Za pobicie grozi kara pozbawienia wolności do lat 3.

D.E.

About TV Włodawa

Leave a Reply

Your email address will not be published.

12345

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

6 odwiedzających teraz
0 gości, 6 bots, 0 członków
Cały czas: 569 o godz. 01-18-2023 01:44 pm UTC
Najwięcej dzisiaj: 9 o godz. 01:08 am UTC
Ten miesiąc: 29 o godz. 05-01-2024 01:42 am UTC
Ten rok: 303 o godz. 02-01-2024 08:55 pm UTC