Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Home / Aktualności / ,,Wszystkich Świętych” – Policja apeluje o zachowanie szczególnej ostrożności
policja 15

,,Wszystkich Świętych” – Policja apeluje o zachowanie szczególnej ostrożności

Zbliża się ,,Wszystkich świętych i na drogach powiatu włodawskiego poruszać się będzie zdecydowanie większa liczba pojazdów. W dniach 31 października – 4 listopada br. szczególnie wzrośnie natężenie ruchu pojazdów po głównych szlakach komunikacyjnych, ale również na dojazdach do nekropolii.

 

W celu usprawnienia komunikacji nastąpią zmiany organizacji ruchu w okolicach cmentarzy, dlatego prosimy o szczególną ostrożność i zwiększoną uwagę na znaki drogowe pionowe i poziome. Pieszym natomiast przypominamy o poruszaniu się po chodnikach i przechodzeniu przez jezdnię w miejscach do tego wyznaczonych.

Na odcinkach dojazdowych do cmentarzy w miejscowościach Uhrusk i Dołhobrody zostaną ustawione znaki A-30 ,,inne niebezpieczeństwo” oraz dwustronne znaki B-36 ,,zakaz zatrzymywania się”.

Apelujemy o wzajemną życzliwość wobec wszystkich uczestników ruchu drogowego. Policja wzorem lat ubiegłych będzie prowadzić akcję ,,Znicz 2013” dlatego więcej policjantów pojawi się na drogach i w rejonie nekropolii. Stróże prawa będą służyć radą i pomocą, ale wobec uczestników ruchu, którzy w rażący sposób naruszą obowiązujące przepisy ruchu drogowego będą stosowane rygorystyczne środki prawne.

Apelujemy również o zamykanie parkowanych pod cmentarzami samochodów i niepozostawianie w widocznych miejscach, np. na siedzeniach aut, portfeli i torebek. Uważajmy również na podręczne torebki i kieszenie. Każde duże zgromadzenie ludzi, ułatwia zadanie złodziejom kieszonkowym.

źródło: KPP

About TV Włodawa

4 odwiedzających teraz
0 gości, 4 bots, 0 członków
Cały czas: 479 o godz. 07-29-2015 12:09 am UTC
Najwięcej dzisiaj: 17 o godz. 01:43 am UTC
Ten miesiąc: 52 o godz. 09-04-2022 12:44 pm UTC
Ten rok: 160 o godz. 07-07-2022 04:24 pm UTC