Home / Wpadli z batonami
SAMSUNG

Wpadli z batonami

Ponad 100 czekoladowych batonów, alkohol, siekierę oraz inne przedmioty znaleźli policjanci w samochodzie kierowanym przez 21- latka z Włodawy. Przedmioty te pochodziły z włamania do sklepu w Orchówku. Dwóch sprawców przebywa za kratkami na włodawskiej komendzie. Za kradzież z włamaniem grozi kara do 10 lat pozbawienie wolności.

Wczoraj około godz. 23.00, policjantów włodawskiej patrolówki zwrócił uwagę samochód vw polo. Kiedy próbowali zatrzymać go do kontroli, kierowca pojazdu na widok radiowozu gwałtownie skręcił i wjechał na plac targowy. Z samochodu wyskoczył mężczyzna, który rzucił się do ucieczki. W samochodzie został kierowca – 21- letni mieszkaniec Włodawy oraz 23- letnia pasażerka. Policjanci podczas kontroli pojazdu w jego wnętrzu ujawnili szereg artykułów spożywczych – kawy, batoniki, czekolady, piwo, ziarnka słonecznika, pieniądze oraz siekierę. Jak się okazało, rzeczy te pochodziły z włamania do sklepu w Orchówku. Powiadomiony o zdarzeniu właściciel potwierdził fakt włamania i oszacował powstałe straty na kwotę 3 tys. złotych. Kierowca samochodu oraz jego pasażerka trafili do policyjnego aresztu. Kobieta w chwili zatrzymania miała w organizmie prawie promil alkoholu. Zatrzymanie trzeciego sprawcy jest kwestią czasu. Za kradzież z włamaniem grozi kara do 10 lat pozbawienie wolności.

źródło: KPP WŁODAWA

About TV Włodawa

Leave a Reply

Your email address will not be published.

12345

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

2 odwiedzających teraz
0 gości, 2 bots, 0 członków
Cały czas: 569 o godz. 01-18-2023 01:44 pm UTC
Najwięcej dzisiaj: 9 o godz. 01:08 am UTC
Ten miesiąc: 29 o godz. 05-01-2024 01:42 am UTC
Ten rok: 303 o godz. 02-01-2024 08:55 pm UTC