Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Home / Aktualności / Włodawski szpital otwiera Przychodnię Lekarza Rodzinnego
nowaprzychodnia

Włodawski szpital otwiera Przychodnię Lekarza Rodzinnego

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom mieszkańców powiatu włodawskiego Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej uruchamia PRZYCHODNIĘ LEKARZA RODZINNEGO, która działać będzie już w grudniu br. Punkt umiejscowiono w nowo wybudowanym skrzydle SOR.

Nowa aparatura w połączeniu z przyjazną przestrzenią i umiejętnościami specjalistów – to wszystko ma do zaoferowania pacjentom włodawska lecznica. Lekarze rodzinni będą przyjmować potrzebujących porad medycznych w dni robocze (od poniedziałku do piątku) w godzinach: 8:00 – 18:00. Dodatkowym atutem jest fakt, że w połączeniu z Nocną i Świąteczną Opieką dyżury lekarzy oraz pielęgniarek będą trwać nieprzerwanie przez całą dobę również w niedziele i święta. – Ten punkt będzie uzupełnieniem działalności naszej placówki, a duże zainteresowanie projektem utwierdza mnie w przekonaniu, że była to słuszna decyzja i duży krok w stronę pacjenta” – komentuje dyrektor szpitala Piotr Usowicz.

Na liście lekarzy rodzinnych znajdują się: lek. med. Darosław Piróg oraz lek. med. Sławomir Łazuka. Szpital jest również w trakcie rozmów ze specjalistą w dziedzinie pediatrii.

Podobnie jak w pozostałych przychodniach umiejscowionych na terenie powiatu, lekarz rodzinny będzie dojeżdżał do pacjenta w uzasadnionych przypadkach. Z racji tego, że przychodnia będzie się znajdować w nowo wybudowanym skrzydle SOR-u, pacjent będzie miał wszystko pod ręką: specjalistów, do których zostanie skierowany przez lekarza rodzinnego, nową aparaturę medyczną, a także laboratorium, w którym wynik odebrać można jeszcze tego samego dnia.

Przychodnia będzie też miała oddzielne wejście od al. J. Piłsudskiego.

Od chwili zarejestrowania placówka prowadzi zapisy chętnych, którzy chcieliby z porad skorzystać. Deklaracje można składać na miejscu (skrzydło SOR – Nocna i Świąteczna Opieka) przy ul. Piłsudskiego 64 w godzinach od 7:00 do 15:00.

Szczegółowe informacje znaleźć można na stronie internetowej www.spzoz.wlodawa.pl lub pod numerem telefonu:  535 325 338.

Źródło: STAROSTWO POWIATOWE

About TV Włodawa

Leave a Reply

Your email address will not be published.

12345

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

11 odwiedzających teraz
1 gości, 10 bots, 0 członków
Cały czas: 479 o godz. 07-29-2015 12:09 am UTC
Najwięcej dzisiaj: 23 o godz. 12:20 pm UTC
Ten miesiąc: 29 o godz. 12-01-2022 07:40 pm UTC
Ten rok: 160 o godz. 07-07-2022 04:24 pm UTC