Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Home / Kultura / Sztuka / Włodawscy seniorzy na paradzie w stolicy
seniorparade-1-696x353

Włodawscy seniorzy na paradzie w stolicy

W Warszawie odbyła się Ogólnopolska Parada Seniorów i Piknik Pokoleń 2019. Uczestniczyła w niej 46-osobowa grupa, która pojechała do stolicy pod szyldem Włodawskiej Rady Seniorów. Główną organizatorką wyjazdu była Janina Klimczuk, członek WRS. Finansowanie zapewnił burmistrz Włodawy Wiesław Muszyński, w ramach zadania publicznego AKTYWNY SENIOR 2, którego głównym realizatorem jest Stowarzyszenie Centrum Wolontariatu z Włodawy.

– Uczestnicy są bardzo zadowoleni – mówi organizatorka wyjazdu Janina Klimczuk. – Wiele osób już deklaruje wyjazd w przyszłym roku. Dla porównania w 2018 roku pojechaliśmy grupą tylko 8-osobową. Dziękuję serdecznie naszym seniorom za udział w wyjeździe.

Atrakcji mieliśmy wiele, spotkaliśmy wiele ciekawych osób z różnych części Polski oraz osób znanych z telewizji. Serdecznie dziękuję szczególnie tym, którzy pomagali i zajęli się naszą niepełnosprawną Honoratą. Oddzielne podziękowania składam burmistrzowi oraz pracownikom Urzędu Miejskiego za pomoc w organizacji wyjazdu.

W programie Ogólnopolskiej Parady Seniorów atrakcji nie brakowało. Był m.in. energetyczny dancing z DJ Zbyszkiem oraz występy grup tanecznych, koncert Krzysztofa Krawczyka oraz największy w Polsce Dancing Międzypokoleniowy z DJ Wiką. Po paradzie Seniorów na Pikniku Pokoleń odbyły się panele dyskusyjne i spotkania, na małym dziedzińcu Kampusu Głównego Uniwersytetu Warszawskiego.

źródło: Nowy Tydzień (a)

seniorparade

About TV Włodawa

19 odwiedzających teraz
2 gości, 17 bots, 0 członków
Cały czas: 479 o godz. 07-29-2015 12:09 am UTC
Najwięcej dzisiaj: 28 o godz. 10:55 am UTC
Ten miesiąc: 55 o godz. 08-03-2020 11:47 pm UTC
Ten rok: 155 o godz. 05-08-2020 02:14 pm UTC