Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Home / Aktualności / Włodawscy następcy Lewandowskiego
nastepcy-lewand2-696x789

Włodawscy następcy Lewandowskiego

Zaczynali od wspólnego przedszkola, a potem od boiska na Orliku przy włodawskim MOSiR-ze, by dalej grać wspólnie w Górniku Łęczna. Dwaj chłopcy z Włodawy – Kacper Pogonowski i Dominik Rabczewski jako jedyni sportowcy z powiatu włodawskiego sezon 2017/2018 zakończyli z fantastycznym piłkarskim wynikiem. Wraz z drużyną trampkarzy młodszych (rocznik 2004) prowadzonych przez trenera Daniela Ruska zdobyli tytuł Mistrza Województwa Lubelskiego.

Osiągnięcie tego tytułu wiązało się z bardzo dużym poświęceniem, pracą i zaangażowaniem wielu osób. Chłopcy bardzo ciężko trenują 4 razy w tygodniu, a w weekendy grają mecze ligowe. Oprócz tego uczestniczą w dodatkowych zajęciach sportowych i mentalnych prowadzonych przez Szkołę Futbolu Daniela Ruska.

Zapytaliśmy młodych zawodników, jakie to uczucie zdobyć tytuł Mistrza Województwa Lubelskiego.

– Bardzo fajnie jest czuć się, że jest się najlepszym w województwie, ale to, że doszliśmy tak wysoko, to zasługa całej drużyny Górnika Łęczna i naszego trenera Daniela Ruska – mówią chłopcy.

– Czy to, że zaszliście tak wysoko dużo was kosztowało?

– Tak, niejednokrotnie zazdrościłem kolegom, że mają dużo wolnego czasu, którego mi brakowało, bo poświęcałem go na trening. Dzisiaj wiem, że nie mam czego żałować – mówi Dominik.

– Jak oceniacie waszą drużynę?

– Jesteśmy bardzo zgrani. Bez naszej ciężkiej pracy i zaangażowania naszego trenera nie osiągnęlibyśmy sukcesu – odpowiada Kacper.

– Jakie macie plany?

– Naszym najbliższym planem jest wygranie następnej ligi w kolejnym sezonie 2018/2019 – mówią zgodnie.

Kacprowi i Dominikowi oraz całej drużynie i trenerowi gratulujemy tytułu Mistrza Województwa Lubelskiego i życzymy dalszych sukcesów na boisku.

źródło: Nowy Tydzień (pk)

https://www.nowytydzien.pl/wlodawscy-nastepcy-lewandowskiego/

About TV Włodawa

25 odwiedzających teraz
3 gości, 22 bots, 0 członków
Cały czas: 479 o godz. 07-29-2015 12:09 am UTC
Najwięcej dzisiaj: 41 o godz. 11:34 am UTC
Ten miesiąc: 92 o godz. 07-05-2019 09:47 am UTC
Ten rok: 398 o godz. 02-24-2019 11:41 am UTC