Home / Włodawianka została Lubelskim Bibliotekarzem Roku
zinczukmalgorzata

Włodawianka została Lubelskim Bibliotekarzem Roku

Małgorzata Zińczuk z Miejskiej Biblioteki Publicznej we Włodawie może poszczycić się tytułem Lubelski Bibliotekarz Roku 2011.

Teraz ma szansę na zwycięstwo w ogólnopolskim konkursie na najbardziej cenionego i szanowanego w kraju bibliotekarza. Organizuje go Stowarzyszenie Bibliotekarzy Polskich.

Pani Małgorzata jest kierownikiem działu udostępniania zbiorów i informacji we włodawskiej MBP. Przez 30 lat pracy dała się poznać jako osoba kompetentna, kreatywna, profesjonalna i bezinteresowna. Cieszy się sympatią wśród współpracowników i czytelników.

Od wielu lat współpracuje z wieloma instytucjami kultury i nauki tworząc i współtworząc liczne projekty o charakterze edukacyjnym. Niejednokrotnie, także poza miejscem pracy, wspierała działania związane z popularyzowaniem literatury i promocją czytelnictwa.

Dzięki jej innowacyjnym pomysłom oraz przedsiębiorczości udało się pozyskać dodatkowe fundusze na edukacyjną działalność włodawskiej biblioteki.

Teraz, w drugim etapie konkursu ma szansę zostać najlepszym bibliotekarzem w kraju. O zwycięstwie zdecyduje głosowanie, które rozpocznie się 7 maja i potrwa do 20 czerwca.

Aby oddać swój głos należy zalogować się na portalu stowarzyszenia: www.sbp.pl . Każdy ma prawo do oddania jednego głosu na jednego nominowanego. Wynik plebiscytu zostanie ogłoszony 21 czerwca.

Źródło:  wlodawa.info.pl

About TV Włodawa

Leave a Reply

Your email address will not be published.

12345

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

20 odwiedzających teraz
0 gości, 20 bots, 0 członków
Cały czas: 569 o godz. 01-18-2023 01:44 pm UTC
Najwięcej dzisiaj: 38 o godz. 01:00 am UTC
Ten miesiąc: 55 o godz. 09-13-2023 10:04 am UTC
Ten rok: 569 o godz. 01-18-2023 01:44 pm UTC