Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Home / Sport / Włodawianka została bez wału
mlks2012

Włodawianka została bez wału

W ubiegłym tygodniu ktoś ukradł z boiska treningowego Włodawianki wał służący do wyrównywania murawy. Ryszard Nilipiuk, prezes klubu, apeluje do wszystkich, którzy mogą coś w tej sprawie wiedzieć, by podzielili się informacją. Za pomoc w odzyskaniu sprzętu przewidziana jest nagroda.

- Sprzęt ten pozyskaliśmy kilka lat temu od drogowców i od tamtej pory służył nam wyrównywania powierzchni boiska przy sztabowej mówi prezes Włodawianki Ryszard Nilipiuk. – Bez niego pielęgnacja murawy jest praktycznie niemożliwa, dlatego apelujemy o pomoc do wszystkich, którzy wiedzą, gdzie ten sprzęt może się obecnie znajdować.

WIĘCEJ W NOWYM TYGODNIU

Dla znalazcy przewidziana jest nagroda. Być może po ukazaniu się tego artykułu sumienie ruszy złodzieja. Jeżeli tak się stanie, nie będziemy wyciągać wobec niego żadnych konsekwencji – dodaje Nilipiuk. Jak dodaje Tadeusz Klepacki, złodzieje musieli załadować sprzęt na lawetę, bo nie ma innego sposobu na jego wywiezienie. – Odwiedziliśmy punkt skupu złomu, ale tam wału nie było. Teraz planujemy objazd okolicznych wsi, może znajdziemy kogoś, kto sprzęt widział – planuje Klepacki.
W piątek (19 lutego) władze Włodawianki zgłosiły kradzież na policję. Teraz ciężkiego sprzętu szukać będą i funkcjonariusze. Pomoc deklarują kibice włodawskiego klubu.

 

źródło: Nowy Tydzień

About TV Włodawa

13 odwiedzających teraz
0 gości, 13 bots, 0 członków
Cały czas: 479 o godz. 07-29-2015 12:09 am UTC
Najwięcej dzisiaj: 20 o godz. 01:35 am UTC
Ten miesiąc: 55 o godz. 08-03-2020 11:47 pm UTC
Ten rok: 155 o godz. 05-08-2020 02:14 pm UTC