Home / WŁODAWIANIN ORGANIZATOREM NAJWIĘKSZEJ IMPREZY W POLSCE

WŁODAWIANIN ORGANIZATOREM NAJWIĘKSZEJ IMPREZY W POLSCE

adidas Originals Rocks the Floor to druga edycja jednej z największych w Polsce imprez hip-hopowych. Głównym organizatorem i pomysłodawcą  jest Włodawianin Sebastian Malahfji zamieszkujący obecnie w Warszawie.

Zgodnie z tradycją nie zabraknie międzynarodowych gwiazd. Niektóre z nich odwiedzą Polskę po raz pierwszy! Impreza połączy ze sobą cztery podstawowe elementy kultury hip-hop – MCing, B-boying, DJing i Graffiti.

Wśród zapowiedzianych gwiazd – Mos Def.

MOS DEF, od tego roku używający pseudonimu Yasiin Bey, jeden z najbardziej znanych i cenionych raperów na świecie. Przed nim na scenie wystąpi Pharoahe Monch – artysta, który w trakcie swoich występów wyzwala w ludziach niesamowitą energię, słynący z inteligentnych tekstów i eklektycznych brzmień. Jego występ poprzedzi koncert OSTRego – kultowej postaci w polskim hip-hopie.

BREAKDANCE
B-boying przybierze formę zawodów w formule “1 na 1”, do udziału w których zostali zaproszeni najlepsi b-boye na świecie. Stworzą oni tzw. “Great 8”. Do tej pory zostało ujawnionych trzech zawodników Great 8 – MS Joe, Yarko i Flea Rock. Podczas eventu odbędą się również konkursy dla b-girls i dla dzieci oraz “Power Move Contest” – konkurs na najbardziej spektakularną figurę breakdance (tzw. power move).
Wyczyny tancerzy będą oceniać m.in. Bartazz (Polska) i legendarny Ken Swift (USA), kluczowy członek jednej z pierwszych i najlepszych ekip hip-hopowych i b-boyowych – Rock Steady Crew.

STREET ART
Prawdziwą interakcję z widzami zapewnią artyści street art, którzy na oczach publiczności stworzą unikalną, wspólną pracę. Sztuka uliczna powstaje w odpowiedzi na bieżące wydarzenia, jako jedna z najbardziej dynamicznych form ekspresji. Każdy z uczestników imprezy będzie miał niepowtarzalną okazję, żeby porozmawiać lub po prostu obserwować przy pracy twórców, którzy na ogół są nieuchwytni, znani tylko z podpisów pod swoimi dziełami. Zaproszeni goście to m.in. Tuse, Looney, Uber, Czarnobyl i Swansky.

ROCKAPARTY
Na zakończenie adidas Originals Rocks the Floor zaplanowany jest wyjątkowy event – Rockaparty, w czasie którego będzie można usłyszeć mixtapy w wykonaniu jednego z najwyżej cenionych DJ-ów hip-hopowych na świecie.

 

MIEJSCE :

Soho Factory 

ul.Mińska 25, Warszawa

więcej na stronie : http://rockthefloor.eu/

About TV Włodawa

Leave a Reply

Your email address will not be published.

12345

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

10 odwiedzających teraz
2 gości, 8 bots, 0 członków
Cały czas: 569 o godz. 01-18-2023 01:44 pm UTC
Najwięcej dzisiaj: 13 o godz. 08:31 am UTC
Ten miesiąc: 37 o godz. 12-04-2023 03:49 pm UTC
Ten rok: 569 o godz. 01-18-2023 01:44 pm UTC