Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Home / Na Sygnale / Włodawa: Uwaga na drogach! 3 zdarzenia drogowe
unnamed (2)

Włodawa: Uwaga na drogach! 3 zdarzenia drogowe

Niedostosowaniem prędkości jazdy do warunków panujących na drodze to główne przyczyny wczorajszych wypadków drogowych. W jednym ze zdarzeń kierujący motocyklem Yamaha nie dostosował prędkości do warunków ruchu i na łuku jezdni zjechał na przeciwległy pas ruchu, gdzie zderzył się czołowo z samochodem osobowym marki Seat Ibiza

            Wczoraj rano po godz. 4.00 na drodze  krajowej  nr 82 jadący w kierunku Lublina kierujący oplem corsa mieszkaniec Włodawy uderzył w tył jadącego przed nim renault laguna. Jak ustalili policjanci kierujący renault zasygnalizował skręt na parking, jednak kierujący oplem 73-latek nie wyhamował i uderzył w tył renault. Pasażerka corsy trafiła do szpitala, doznane przez nią obrażenia okazały się niegroźne i została zwolniona do domu. Badanie stanu trzeźwości kierującego renault wykazało, że miał blisko pół promila alkoholu w organizmie. 65-latek już stracił prawo jazdy. Będzie odpowiadał za kierowanie w stanie po użyciu alkoholu. Kierowca opla natomiast odpowie za spowodowanie kolizji.

            Również wczoraj około godz. 12.00  na trasie nr 812 doszło do kolejnego zdarzenia drogowego – kierujący Mitsubishi nie dostosował prędkości jazdy i uderzył w doczepioną do ciągnika rolniczego kosiarkę. Do zdarzenia doszło w niesprzyjających warunkach atmosferycznych, na szczęście ani kierowca ani dwójka pasażerów nie doznali żadnych obrażeń ciała.

            Po godz. 17.00 dyżurny włodawskiej komendy odebrał informację o wypadku drogowym  w Stulnie na drodze nr 816. Kierujący motocyklem Yamaha mieszkaniec gm. Wola Uhruska nie dostosował prędkości do warunków ruchu i na łuku jezdni zjechał na przeciwległy pas ruchu, gdzie zderzył się czołowo z samochodem osobowym marki Seat Ibiza kierowanym przez mieszkańca Chełma. Motocyklista doznał licznych obrażeń ciała. Przebywa obecnie w chełmskim szpitalu. Z uwagi na doznane obrażenia nie zdołano zbadać jego stanu trzeźwości – stan trzeźwości wykaże badanie krwi. Jak ustalili policjanci kierujący Seatem jechał w stronę Chełma – był trzeźwy w chwili zdarzenia i widząc nadjeżdżający motocykl próbował zjechać na pobocze – podejmowane manewry nie były skuteczne. Zarówno jemu, jak również pasażerce nic się nie stało. Uszkodzeniu uległ jedynie ich pojazd. Policjanci apelują o bezpieczną i rozważną jazdę!

B.Sz

About TV Włodawa

8 odwiedzających teraz
2 gości, 6 bots, 0 członków
Cały czas: 479 o godz. 07-29-2015 12:09 am UTC
Najwięcej dzisiaj: 56 o godz. 03:48 am UTC
Ten miesiąc: 58 o godz. 10-05-2022 09:03 pm UTC
Ten rok: 160 o godz. 07-07-2022 04:24 pm UTC