Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Home / Na Sygnale / WŁODAWA: STRACIŁ PANOWANIE PODCZAS WYPRZEDZANIA
68-89021

WŁODAWA: STRACIŁ PANOWANIE PODCZAS WYPRZEDZANIA

Niefortunnie dla 25-latka z Włodawy zakończyła się w sobotę podróż motocyklem, który poruszał się pojazdem niedopuszczonym do ruchu i bez wymaganych uprawnień. Jak ustalili wstępnie policjanci, motocyklista po wykonaniu manewru wyprzedzania, stracił panowanie nad pojazdem „złapał” pobocze i „przekoziołkował”. Ze względu na doznane obrażenia 25-latek został zabrany do szpitala. Policjanci apelują do motocyklistów o bezpieczną i ostrożną jazdę.

     W sobotę ok. 12:40 doszło do zdarzenia drogowego we Włodawie na ul. Korolowskiej. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że jadący w kierunku Białej Podlaskiej 25-letni motocyklista z Włodawy po wykonaniu manewru wyprzedzania stracił panowanie nad pojazdem. W efekcie motocyklista „złapał” pobocze i „przekoziołkował”. Ze względu na liczne obrażenia ciała został zabrany do szpitala. Jak ustalili policjanci, 25-latek nie posiadał uprawnień do kierowania motocyklem, zaś pojazd nie był dopuszczony do ruchu – nie posiadał obowiązkowego ubezpieczenia i był niezarejestrowany. Przeprowadzone przez policjantów badanie stanu trzeźwości wykazało, że kierowca nie znajdował się pod działaniem alkoholu.

    Teraz policjanci będą wyjaśniać szczegóły tego zdarzenia drogowego oraz apelują o bezpieczną i ostrożną jazdę zwłaszcza do wszystkich kierujących motocyklami. Bowiem to właśnie ta grupa  niechronionych uczestników ruchu drogowego podczas zdarzeń drogowych jest szczególnie narażona na poważne urazy oraz w tragicznych przypadkach nawet śmierć. Dlatego wszyscy motocykliści wybierajac się w podróż muszą pamiętać o bezpiecznej i kulturalnej jezdzie, a przede wszystkim o przestrzeganiu przepisów drogowych.

źródło: E.T.

About TV Włodawa

14 odwiedzających teraz
2 gości, 12 bots, 0 członków
Cały czas: 479 o godz. 07-29-2015 12:09 am UTC
Najwięcej dzisiaj: 30 o godz. 03:38 pm UTC
Ten miesiąc: 44 o godz. 09-17-2020 04:11 pm UTC
Ten rok: 155 o godz. 05-08-2020 02:14 pm UTC