Home / Aktualności / Włodawa: Promocja młodych talentów
taleny

Włodawa: Promocja młodych talentów

Miejska Biblioteka Publiczna we Włodawie i działający przy tej placówce Klub Kultury Popularnej Bardziej lub Mniej „Meander” konsekwentnie realizują nowe hasło miejscowej książnicy „Słowo, Muzyka, Obraz”.

Przed tygodniem we włodawskiej bibliotece odbyła się projekcja filmu, połączona z dyskusją na temat praw autorskich, a w najbliższy weekend odbędzie się koncert ZAGI. Jedna z najbardziej utalentowanych młodych wokalistek włodawskiej sceny muzycznej wystąpi w bibliotece w sobotę 1 grudnia o 19.00.

ZAGI nie tylko śpiewa, ale i komponuje swoje piosenki od 2004 roku. Jej twórczość jest czasem nazywana muzyką indie, alternatywną czy akustyczną z na wskroś poetyckimi tekstami. Jej znakiem rozpoznawczym jest prostota instrumentarium w postaci gitary czy ukulele oraz emocjonujący głos, wykorzystywane w myśl zasady „proste jest piękne”. Według znawców twórczości ZAGI, jej muzyka nie potrzebuje wielkiej liczby instrumentów i złożonych aranżacji, ale wymaga wiele od wyobraźni słuchacza.

Uczestnicy sobotniego koncertu, współorganizowanego przez Włodawski Dom Kultury, będą mogli posłuchać ZAGI oraz kupić jej płyty z autografem artystki.

(UM we Włodawie) IAs24

About TV Włodawa

Leave a Reply

Your email address will not be published.

12345

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

6 odwiedzających teraz
0 gości, 6 bots, 0 członków
Cały czas: 569 o godz. 01-18-2023 01:44 pm UTC
Najwięcej dzisiaj: 14 o godz. 12:03 am UTC
Ten miesiąc: 30 o godz. 05-20-2024 11:39 pm UTC
Ten rok: 303 o godz. 02-01-2024 08:55 pm UTC