Home / Na Sygnale / Włodawa: Pożegnanie lata z Policją.
estrad

Włodawa: Pożegnanie lata z Policją.

Włodawska Policja była współorganizatorem sobotniego festynu,, Pożegnanie Lata”. Impreza odbyła się we włodawskim amfiteatrze i przybyło na nią mnóstwo dzieci z rodzicami. Oprócz koncertów i różnych konkursów wszyscy mogli dowiedzieć się od policjantów o podstawowych zasadach bezpieczeństwa ruchu drogowego. Na najmłodszych czekały cenne nagrody.

W minioną sobotę włodawscy policjanci brali czynny udział w przeprowadzonej we włodawskim amfiteatrze imprezie z okazji,, Pożegnania Lata”. Na tzw.,,Muszlę” przybyło mnóstwo dzieci ze swoimi rodzicami. Oprócz różnego rodzaju konkursów dla najmłodszych i ich rodziców odbyły się koncerty muzyczne miejscowych zespołów.
            Również włodawscy policjanci przeprowadzili konkurs wiedzy dla najmłodszych. Do konkursu zgłosiło się ponad pięćdziesiąt dzieci, które miały za zadanie odpowiedzieć poprawnie na wylosowane przez siebie pytanie z zakresu szeroko rozumianego bezpieczeństwa na drodze, w domu i w szkole. Nie było osób przegranych, gdyż jak pokazali najmłodsi ich wiedza jest na bardzo wysokim poziomie. Wszyscy otrzymali cenne nagrody, które ufundował Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Chełmie. Dzięki dobrej współpracy włodawskiej policji z WORD w Chełmie otrzymane przez najmłodszym nagrody pozwolą im być lepiej widocznymi na drodze.
            Stróże prawa również zaapelowali do rodziców i wszystkich uczestników ruchu drogowego o szczególne zwrócenie uwagi na dzieci i pomocy im w bezpiecznym dotarciu do szkoły i domu.
 
D.E.
KWP

About TV Włodawa

Leave a Reply

Your email address will not be published.

12345

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

6 odwiedzających teraz
1 gości, 5 bots, 0 członków
Cały czas: 569 o godz. 01-18-2023 01:44 pm UTC
Najwięcej dzisiaj: 21 o godz. 11:44 am UTC
Ten miesiąc: 37 o godz. 12-04-2023 03:49 pm UTC
Ten rok: 569 o godz. 01-18-2023 01:44 pm UTC