Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Home / Aktualności / Włodawa: Potrącenie pieszego na przejściu
DSC_0282

Włodawa: Potrącenie pieszego na przejściu

Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło wczoraj na jednym z przejść dla pieszych we Włodawie. Kierująca osobowym volkswagenem kobieta potrąciła starszego mężczyznę, który z obrażeniami ciała trafił do szpitala. Dzisiaj   82-latek zmarł w szpitalu. Kierująca samochodem 42-letnia mieszkanka gm. Włodawa była trzeźwa. Trwają czynności zmierzające do ustalenia okoliczności tego zdarzenia.
 
Wczoraj tuż przed godz. 12:00  na ul. Piłsudskiego we Włodawie kierująca samochodem osobowym m-ki VW Golf potrąciła na przejściu dla pieszych 82-letniego mężczyznę. Mieszkaniec gm. Kodeń z obrażeniami ciała trafił do włodawskiego szpitala. Badanie na zawartość alkoholu w organizmie u 42-letniej mieszkanki gm. Włodawa wykazało, że była trzeźwa.
  wypadek
Dzisiaj w szpitalu pieszy zmarł. Pod nadzorem prokuratora trwają czynności zmierzające do ustalenia szczegółowych okoliczności tego tragicznego w skutkach zdarzenia.
 
Policja apeluje o rozważną i ostrożną jazdę, zwłaszcza w rejonach przejść dla pieszych i szkół. Wsiadając za kółko zachowujmy szczególną ostrożność, dostosowujmy naszą jazdę do panujących warunków drogowych i pamiętajmy, że jako kierowcy bierzemy odpowiedzialność nie tylko za własne życie i zdrowie ale i innych użytkowników dróg. Zarówno kierowcy jak i piesi nie powinni zapominać o zasadzie ograniczonego zaufania.
źródło
D.E. KWP 

About TV Włodawa

15 odwiedzających teraz
0 gości, 15 bots, 0 członków
Cały czas: 479 o godz. 07-29-2015 12:09 am UTC
Najwięcej dzisiaj: 23 o godz. 12:20 pm UTC
Ten miesiąc: 29 o godz. 12-01-2022 07:40 pm UTC
Ten rok: 160 o godz. 07-07-2022 04:24 pm UTC