Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Home / Na Sygnale / WŁODAWA: PĘDZIŁ MOTOCYKLEM W TERENIE ZABUDOWANYM I BEZ UPRAWNIEŃ
policja 15

WŁODAWA: PĘDZIŁ MOTOCYKLEM W TERENIE ZABUDOWANYM I BEZ UPRAWNIEŃ

Przez całą „majówkę” policjanci Ruchu Drogowego czuwają nad bezpieczeństwem wypoczywających. Niestety nie wszyscy podróżujący jednak pamiętają o bezpieczeństwie i przestrzeganiu przepisów drogowych. Przykładem może być 23-latek z gm. Dębowa Kłoda, który wczoraj w terenie zabudowanym pędził motocyklem z prędkością aż 124 km/h. Na dodatek nie posiadał w ogóle uprawnień do kierowania pojazdami. Przed nami powroty z długiego weekendu, pamiętajmy więc o bezpiecznej i zgodnej z przepisami jeździe.

Przez całą „majówkę” policjanci Ruchu Drogowego czuwają nad bezpieczeństwem wypoczywających. Przede wszystkim zwracają szczególną uwagę, czy kierowcy poruszają się zgodnie z przepisami i dozwoloną prędkością. Niestety nie wszyscy podróżujący jednak pamiętają o bezpieczeństwie i przestrzeganiu przepisów drogowych. Wczoraj ok. godz. 10:20 policjanci włodawskiej „drogówki” zatrzymali do kontroli drogowej na ul. Chełmskiej we Włodawie motocyklistę, który pędził w terenie zabudowanym z prędkością aż 124 km/h. Podczas kontroli dodatkowo okazało się, że pirat drogowy nie tylko nie posiada przy sobie wymaganych dokumentów, ale w ogóle nie ma uprawnień do kierowania pojazdami.Teraz 23-latek z gm. Dębowa Kłoda za swoje postepowanie odpowie przed Sądem.

Policjanci apelują o bezpieczne i zgodne z przepisami podróżowanie, zwłaszcza w kontekście zbliżających się powrotów z długiego weekendu. Pamiętajmy, że bezpieczeństwo w dużej mierze zależy od nas samych.

E.T.

About TV Włodawa

28 odwiedzających teraz
3 gości, 25 bots, 0 członków
Cały czas: 479 o godz. 07-29-2015 12:09 am UTC
Najwięcej dzisiaj: 36 o godz. 03:13 am UTC
Ten miesiąc: 157 o godz. 01-11-2019 10:05 am UTC
Ten rok: 157 o godz. 01-11-2019 10:05 am UTC