Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Home / Na Sygnale / Włodawa: Kolizja z udziałem pieszego.
68-64059

Włodawa: Kolizja z udziałem pieszego.

Do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego doszło w poniedziałek 3 marca na al. Jana Pawła II we Włodawie. Kierowca osobowego BMW potrącił na przejściu dla pieszych 70-latkę. Kobieta z urazem nogi trafiła do szpitala. 29-letni kierowca był trzeźwy. Chcąc uniknąć zderzenia z pieszą zjechał na przeciwległy pas ruchu i uderzył w drzewo. Na szczęście uczestnikom zdarzenia nic poważnego się nie stało.

Wczoraj tuż po godz. 16 na Al. Jana Pawła II we Włodawie kierujący samochodem osobowym m-ki BMW potrącił na przejściu dla pieszych 70-letnią mieszkankę miasta. Kobieta z urazem nogi trafiła do włodawskiego szpitala. 29-letni włodawianin był trzeźwy. Swoje zachowanie na drodze tłumaczył oślepiającym słońcem. Mężczyzna chcąc uniknąć zderzenia z pieszą zjechał na przeciwległy pas ruchu, uderzył w drzewo, a następnie ściął znak drogowy i przejechał kilkadziesiąt metrów po chodniku. Na szczęście żaden z przechodniów nie został potrącony przez pojazd. Również samym uczestnikom zdarzenia nic poważnego się nie stało.

Policja apeluje o rozważną i ostrożną jazdę, zwłaszcza w rejonach przejść dla pieszych i szkół.  Wsiadając za kółko zachowujmy szczególną ostrożność, dostosowujmy naszą jazdę do panujących warunków drogowych i pamiętajmy, że jako kierowcy bierzemy odpowiedzialność nie tylko za własne życie i zdrowie ale i innych użytkowników dróg. Zarówno kierowcy jak i piesi nie powinni zapominać o zasadzie ograniczonego zaufania i zawsze mieć oczy szeroko otwarte.

źródło http://www.lubelska.policja.gov.pl/

About TV Włodawa

15 odwiedzających teraz
2 gości, 13 bots, 0 członków
Cały czas: 479 o godz. 07-29-2015 12:09 am UTC
Najwięcej dzisiaj: 26 o godz. 12:31 am UTC
Ten miesiąc: 55 o godz. 10-04-2021 05:20 pm UTC
Ten rok: 155 o godz. 05-19-2021 12:25 pm UTC