Home / Na Sygnale / Włodawa : Czyja zguba?
policja

Włodawa : Czyja zguba?

Policjanci każdego dnia otrzymują wiele zgłoszeń dotyczących utraty różnych przedmiotów oraz zdarzeń w których doszło do jakiejkolwiek innej szkody. Często też na Policję zgłaszają się uczciwi znalazcy, którzy dostarczają odnalezione przedmioty, które wracają do swoich właścicieli. Aktualnie na właściciela czeka komplet kluczy, które ktoś zgubił w jednym z włodawskich kościołów.

Wśród ustawowych zadań policji znajduje się m.in. wykrywanie przestępstw i wykroczeń oraz ściganie ich sprawców. Najczęściej zgłoszenia do dyżurnego dotyczą utraconych przedmiotów, ale na szczęście zdarzają się uczciwi znalazcy, którzy znalezione na ulicy przedmioty przynoszą na włodawską Komendę. Systematycznie trafiają tu portfele, dokumenty, telefony, rowery i inne przedmioty. Przez pewien czas rzeczy te znajdują się na włodawskiej Komendzie a następnie trafiają do Biura Rzeczy Znalezionych a dokumenty trafiają do ich wystawców.

Aktualnie na właściciela czeka komplet kluczy w skóropodobnej saszetce, które ktoś zgubił w jednym z włodawskich kościołów. Klucze do odbioru u dyżurnego włodawskiej komendy.

źródło: B.Sz

About TV Włodawa

21 odwiedzających teraz
0 gości, 21 bots, 0 członków
Cały czas: 569 o godz. 01-18-2023 01:44 pm UTC
Najwięcej dzisiaj: 23 o godz. 12:20 pm UTC
Ten miesiąc: 303 o godz. 02-01-2024 08:55 pm UTC
Ten rok: 303 o godz. 02-01-2024 08:55 pm UTC