Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Home / Kultura / Sztuka / Włodawa ćwiczy pod chmurką
silownia-copy-696x462

Włodawa ćwiczy pod chmurką

Twister z wahadłem i drabinka z poręczami to nowe urządzenia, którymi miasto doposażyło siłownię zewnętrzną przy Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji we Włodawie.

Pierwsze trzy urządzenia do ćwiczeń pod chmurką MOSiR otrzymał od Starostwa Powiatowego we Włodawie w ramach programu „Serce i rozum – program profilaktyczny i promocji zdrowia w zakresie chorób układu krążenia w powiecie włodawskim”. Niemal równocześnie miasto utworzyło drugą siłownię zewnętrzną – zlokalizowaną przy Szkole Podstawowej nr 3, złożoną z dziesięciu stanowisk. Od tego czasu liczba amatorów aktywnego wypoczynku stale rośnie. Już wtedy burmistrz Włodawy Wiesław Muszyński zapowiedział zakup kolejnych urządzeń. Słowa dotrzymał.
– Taka forma aktywnego spędzania czasu cieszy się w naszym mieście dużą popularnością. Dlatego postanowiliśmy doposażyć siłownię przy Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji. Do końca roku w ramach projektu wybranego przez mieszkańców w głosowaniu na projekty zgłoszone do budżetu obywatelskiego powstanie kolejna siłownia zewnętrzna zlokalizowana nad zbiornikiem Okopiec – informuje burmistrz Muszyński.
Nad Okopcem będzie można korzystać z urządzeń typu: biegacz, wioślarz, orbitrek, jeździec i twister. Będą również urządzenia umożliwiające wyciskanie i wyciąganie.

źródło: Nowy Tydzień (pk)

 

About TV Włodawa

27 odwiedzających teraz
12 gości, 15 bots, 0 członków
Cały czas: 479 o godz. 07-29-2015 12:09 am UTC
Najwięcej dzisiaj: 36 o godz. 08:27 am UTC
Ten miesiąc: 116 o godz. 12-11-2017 10:24 am UTC
Ten rok: 303 o godz. 11-18-2017 12:33 pm UTC