Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Home / Aktualności / Włodawa: Chciał uniknąć zderzenia z sarnami?
unnamed (1)

Włodawa: Chciał uniknąć zderzenia z sarnami?

Policjanci ustalają przebieg wypadku drogowego w Kaplonosach do którego doszło piątkowej nocy. Pasażerowie busa z licznymi obrażeniami trafili do szpitali. Za spowodowanie wypadku zgodnie z kodeksem karnym grozi do 3 lat pozbawienia wolności.

Piątkowej nocy dyżurny włodawskiej komendy otrzymał zgłoszenie o zdarzeniu drogowym w Kaplonosach. Z wstępnych ustaleń wynikało, że kierujący busem marki Peugeot Boxer  z nieznanych przyczyn zjechał do rowu i dachował. W wyniku wypadku  4 podróżujące busem osoby doznały obrażeń ciała.Skierowani na miejsce policjanci ustalili, że peugeotem podróżowało 6 osób z woj. podlaskiego. Kierujący pojazdem tłumaczył, że  jadąc drogą wojewódzką z miejscowości Włodawa – Wisznice zauważył wybiegające na drogę sarny.  Chcąc uniknąć zderzenia, zaczął raptownie hamować i odbił gwałtownie kierownicą. Wtedy  stracił panowanie nad pojazdem, a jego  peugeot przewrócił się, sunął po poboczu, a następnie zaczął się przewracać.

Kierowca nie doznał żadnych obrażeń, natomiast zarówno siedzący z przodu 25-letni pasażer jak i  siedzący w przedziale pasażerskim mężczyźni doznali licznych obrażeń ciała i trafili do szpitali na terenie woj. lubelskiego.

Kierowca był trzeźwy w chwili zdarzenia.  Prawdopodobną przyczyną wypadku było niedostosowanie prędkości do warunków panujących na drodze. Okoliczności zdarzenia wyjaśni prowadzone postępowanie.  Za spowodowanie wypadku zgodnie z kodeksem karnym grozi do 3 lat pozbawienia wolności.

Policjanci apelują o rozważną i bezpieczną jazdę

About TV Włodawa

35 odwiedzających teraz
3 gości, 32 bots, 0 członków
Cały czas: 479 o godz. 07-29-2015 12:09 am UTC
Najwięcej dzisiaj: 37 o godz. 06:50 am UTC
Ten miesiąc: 71 o godz. 09-06-2019 09:20 am UTC
Ten rok: 398 o godz. 02-24-2019 11:41 am UTC