Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Home / Aktualności / WŁODAWA: BROŃ UKRYŁ W WERSALCE
bron

WŁODAWA: BROŃ UKRYŁ W WERSALCE

Włodawscy kryminalni zatrzymali 57-letniego mieszkańca gm. Wola Uhruska, który w swoim miejscu zamieszkania posiadał broń typu kbks, kuszę oraz magazynek z nabojem. Ten nielegalny arsenał ukryty był w dość nietypowym miejscu, bo w wersalce. Mężczyzna tłumaczył się, że dostał te przedmioty na przechowanie. Za nielegalne posiadanie broni palnej grozi nawet do 8 lat pozbawienia wolności.

Wczoraj włodawscy kryminalni otrzymali informację, z której treści wynikało, że 57-letni mieszkaniec gm. Wola Uhruska w swoim miejscu zamieszkania może posiadać broń palną oraz inne przedmioty, których posiadanie jest zabronione. Policjanci udali się więc we wskazane miejsce, aby zweryfikować tą informację. W trakcie przeszukania pomieszczeń mieszkalnych znaleźli ukryte w wersalce: broń typu kbks, magazynek z nabojem oraz kuszę.

Kryminalni zabezpieczyli ten nielegalny arsenał, zaś 57-latka zatrzymali. Po wykonaniu czynności procesowych mężczyzna został zwolniony. Tłumaczył się, że on te wszystkie przedmioty otrzymał na przechowanie, nie wiedział, że jest wymagane na nie pozwolenie. Teraz policjanci będą wyjaśniać szczegółowo wszystkie okoliczności w jakich mieszkaniec gm. Wola Uhruska wszedł w posiadanie zabezpieczonych przedmiotów.

Zgodnie z kodeksem karnym za nielegalne posiadanie broni palnej grozi nawet do 8 lat pozbawienia wolności.

E.T.

About TV Włodawa

13 odwiedzających teraz
3 gości, 10 bots, 0 członków
Cały czas: 479 o godz. 07-29-2015 12:09 am UTC
Najwięcej dzisiaj: 22 o godz. 02:51 am UTC
Ten miesiąc: 56 o godz. 08-04-2022 03:45 pm UTC
Ten rok: 160 o godz. 07-07-2022 04:24 pm UTC