Home / Na Sygnale / Włodawa: Bezpieczne Ferie 2013
bezpieczne

Włodawa: Bezpieczne Ferie 2013

estradWłodawscy policjanci spotkali się z dziećmi z Przedszkola Miejskiego Nr 2 we Włodawie. Głównym celem wizyty funkcjonariuszy było przypomnienie zasad bezpieczeństwa podczas zbliżających się ferii zimowych. Ponadto mundurowi przypomnieli najmłodszym zasady bezpiecznego poruszania się po drodze oraz zachowania się podczas kontaktu z nieznajomym. Milusińscy mogli lepiej przyswoić wiedzę z zakresu szeroko rozumianego bezpieczeństwa dzięki przedstawionej przez stróżów prawa bajce animowanej ,,Zima” oraz prezentacji multimedialnej.

    Policjanci Komendy Powiatowej Policji we Włodawie już przed zbliżającymi się feriami zimowymi spotykają się z dziećmi i młodzieżą z całego powiatu, przeprowadzając z nimi pogadanki na temat zasad bezpieczeństwa podczas zbliżającego się wypoczynku.

    Dzisiaj policjanci spotkali się z dziećmi z Przedszkola Miejskiego Nr 2 we Włodawie. W spotkaniu wzięło udział blisko 100 maluchów. Głównym celem wizyty funkcjonariuszy było przypomnienie zasad szeroko rozumianego bezpieczeństwa podczas ferii. Ponadto przybyli goście przypomnieli dzieciom zasady bezpiecznego poruszania się po drodze oraz zachowania się podczas kontaktu z obcą osobą. Stróże prawa wyświetlili milusińskim również bajkę pt. ,,Zima”. Dzięki obejrzanej bajce dzieci w prosty i wesoły sposób mogły przyswoić wiedzę z zakresu zasad szeroko rozumianego bezpieczeństwa. Mundurowi podczas wyświetlonej prezentacji multimedialnej szczególnie zwrócili uwagę najmłodszym na bezpieczne spędzanie czasu wolnego podczas tegorocznych ferii zimowych.

    Na zakończenie spotkania wszystkim dzieciom rozdane zostały odblaski, które sprawią, że będą one lepiej widoczne na drodze, a przez to bardziej bezpieczne.

    Pamiętajmy, że akcja ,,Bezpieczna Ferie” adresowana jest również do wszystkich opiekunów wypoczywających dzieci i młodzieży, rodziców oraz kierowców, którzy powinni zachować szczególną ostrożność.

KWP

About TV Włodawa

Leave a Reply

Your email address will not be published.

12345

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

7 odwiedzających teraz
3 gości, 4 bots, 0 członków
Cały czas: 569 o godz. 01-18-2023 01:44 pm UTC
Najwięcej dzisiaj: 14 o godz. 12:03 am UTC
Ten miesiąc: 30 o godz. 05-20-2024 11:39 pm UTC
Ten rok: 303 o godz. 02-01-2024 08:55 pm UTC