Home / Włamywacz zatrzymany na gorącym uczynku
koparka

Włamywacz zatrzymany na gorącym uczynku

W nocy policjanci z Hańska zatrzymali na gorącym uczynku 28- letniego mieszkańca gm. Wola Uhruska, który po włamaniu do koparki skradł 60 litrów oleju napędowego. Za kradzież z włamaniem zgodnie z kodeksem karnym grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Dzisiejszej nocy po godzinie 22: 00 policjanci z Hańska od pokrzywdzonego otrzymali zgłoszenie, że najprawdopodobniej w Konstantynówce nieznany sprawca włamał się do pozostawionego na terenie piaskowni sprzętu. Pokrzywdzony w celu chronienia swojego mienia założył monitoring i otrzymał sygnał na telefon, że coś się dzieje na posesji, gdzie zostawił m.in koparkę.  Po kilku minutach policjanci wjechali na teren piaskowni razem z pokrzywdzonym i zobaczyli samochód marki fiat CC, a obok niego kanistry i młodego mężczyznę.  Policjanci zatrzymali sprawcę, którym okazał się 28 – letni mężczyzna. Jak się okazało jego samochód był przystosowany do transportu kanistrów, z auta wymontowane zostały siedzenia.  Policjanci poszukują drugiego ze złodziej, który zdołał zbiec z miejsca zdarzenia.
Pokrzywdzony mieszkaniec Hańska oszacował straty w związku z kradzieżą z włamaniem na kwotę blisko 500 złotych. Odzyskane paliwo wkrótce wróci do prawowitego właściciela. 28 – latek przebywa w pomieszczeniu dla osób zatrzymanych, jeszcze dziś usłyszy zarzut kradzieży z włamaniem. Zgodnie z kodeksem karnym grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności. O jego dalszym losie zdecyduje prokurator.
źródło: KPP WŁODAWA

About TV Włodawa

Leave a Reply

Your email address will not be published.

12345

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

11 odwiedzających teraz
1 gości, 10 bots, 0 członków
Cały czas: 569 o godz. 01-18-2023 01:44 pm UTC
Najwięcej dzisiaj: 24 o godz. 02:48 am UTC
Ten miesiąc: 28 o godz. 02-02-2023 08:59 am UTC
Ten rok: 569 o godz. 01-18-2023 01:44 pm UTC