Home / Na Sygnale / Wjechał nissanem w zaprzęg.
policja

Wjechał nissanem w zaprzęg.

policjaPolicjanci wyjaśniają okoliczności wypadku z udziałem samochodu osobowego i pojazdu zaprzęgowego. W miniony poniedziałek 54-letni kierowca nissana najechał na tył zaprzęgu, którym kierował 59-latek. W wyniku zderzenia do szpitala trafił woźnica. Policjanci apelują o zachowanie szczególnej ostrożności podczas jazdy i dostosowywanie prędkości do warunków panujących na drodze.
W miniony poniedziałek tuż po godz. 6 rano kierowca samochodu marki Nissan Almera w miejscowości  Ujazdów najechał na tył zaprzęgu, którym kierował 59-latek. Jak się okazało obaj kierowcy to mieszkańcy gm. Hańsk. W wyniku zderzenia się pojazdów z urazem głowy i kręgosłupa do szpitala trafił woźnica. Przeprowadzone badanie na zawartość alkoholu w organizmie 54-letniego kierowcy nissana wykazało, że był trzeźwy, natomiast od kierującego pojazdem zaprzęgowym pobrano krew do badań na zawartość alkoholu w organizmie.
 
Włodawscy policjanci szczegółowo wyjaśniają okoliczności zaistniałego wypadku. Ze wstępnych ustaleń wynika, że pojazd zaprzęgowy nie posiadał wymaganego oświetlenia.
 
Policjanci apelują o szczególną ostrożność podczas jazdy o poranku i zmierzchu. W tym czasie kierowcy mają znacznie ograniczoną widoczność na drodze. Pamiętajmy o przestrzeganiu przepisów ruchu drogowego oraz dostosowywaniu prędkości do warunków panujących na drodze.
 
D.E.
KWPwypadek2 wypadek1

About TV Włodawa

Leave a Reply

Your email address will not be published.

12345

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

24 odwiedzających teraz
0 gości, 24 bots, 0 członków
Cały czas: 569 o godz. 01-18-2023 01:44 pm UTC
Najwięcej dzisiaj: 32 o godz. 10:22 pm UTC
Ten miesiąc: 55 o godz. 09-13-2023 10:04 am UTC
Ten rok: 569 o godz. 01-18-2023 01:44 pm UTC