Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Home / Na Sygnale / Wizyta dzieci w komendzie
68-80477

Wizyta dzieci w komendzie

Wczoraj Komenda Powiatowa Policji we Włodawie gościła maluchy z Przedszkola Miejskiego nr 1. Dzieci zobaczyły stanowisko oficera dyżurnego, pokój okazań oraz areszt. Najmłodsi odwiedzili też z-cę Komendanta Powiatowego Policji. Przedszkolakom zaprezentowano również radiowóz policyjny wraz z wyposażeniem. Na koniec dzieci podziękowały mundurowym śpiewając piosenkę o bezpieczeństwie.

Wczoraj dzieci z Przedszkola  Miejskiego Nr 1  odwiedziły komendę Policji we Włodawie. Mundurowi rozpoczęli wycieczkę od pokazania dzieciom stanowiska kierowania. Maluchy mogły zobaczyć na czym polega praca oficera dyżurnego oraz zasiąść w fotelu z radiostacją i poczuć się jak  dyżurny komendy. Następnym punktem zwiedzania był pokój okazań. Policjanci wytłumaczyli funkcję lustra fenickiego i dzieci mogły same obserwować swoich kolegów i koleżanki nie będąc samemu widzianym. Potem pokazano najmłodszym pomieszczenia i monitoring w policyjnym areszcie. Następnie policjanci zaprowadzili dzieci do z-cy Komendanta Powiatowego Policji we Włodawie – mł. insp. Romana Juszczynskiego, który przywitał się z przedszkolakami. Maluchy zadeklarowały komendantowi, że  w przyszłości też chcą zostać policjantami.

68-80478

     Na zakończenie wycieczki funkcjonariusze zaprezentowali dzieciom radiowóz wraz z wyposażeniem. Dużą radość sprawiło najmłodszym wejście do pojazdu i zobaczenie go od środka. Przedszkolaki podziękowały policjantom za ciekawą wycieczkę śpiewając piosenkę o bezpieczeństwie.

źródło: ET

About TV Włodawa

34 odwiedzających teraz
3 gości, 31 bots, 0 członków
Cały czas: 479 o godz. 07-29-2015 12:09 am UTC
Najwięcej dzisiaj: 42 o godz. 07:56 am UTC
Ten miesiąc: 100 o godz. 02-02-2020 02:25 pm UTC
Ten rok: 125 o godz. 01-11-2020 04:22 am UTC