Home / Wisznice : NAPAD NA STACJĘ PALIW
napad1

Wisznice : NAPAD NA STACJĘ PALIW

 Ze środy na czwartek ok. drugiej w nocy stację LPG koło Wisznic weszło trzech zamaskowanych mężczyzn. Jeden z nich krzyknął: „Na glebę k…”. Byli uzbrojeni, jeden na pewno miał w ręku pistolet. Związali kasjera sznurkiem, zabrali z kasy 800 złotych i zniknęli.

Dalszy przebieg wypadków relacjonuje nam napadnięty pracownik stacji, Andrzej Parchomiuk.

– Jeden z nich krzyknął: „Na glebę k…”. Byli uzbrojeni, jeden na pewno miał w ręku pistolet. Położyłem się na ziemi, bo przecież nie miałem szans w starciu z trzema uzbrojonymi bandytami. Związali mnie sznurkiem, zniszczyli telefon, zabrali z kasy 800 złotych i zniknęli.

Uwolnienie z więzów zajęło mi około półtorej godziny i gdy tego dokonałem, pobiegłem do kolegi, od którego zadzwoniłem na policję. Po tym napadzie szef podjął decyzję, że stacja nocami będzie nieczynna. Szkoda zdrowia, a może nawet życia, bo przecież nie jest to pierwszy napad na stację paliw w pobliżu Wisznic. A ja, no cóż, czuję się trochę tak, jakbym od czwartku zaczął liczyć swoje dni od nowa.

Nie od razu to do mnie dotarło, ale nazajutrz sobie uświadomiłem, że przecież to wszystko mogło się skończyć dużo gorzej. Dziękuję Bogu, że tak się nie stało”.

źródło: tygodnik.podlaski

About TV Włodawa

Leave a Reply

Your email address will not be published.

12345

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

10 odwiedzających teraz
2 gości, 8 bots, 0 członków
Cały czas: 569 o godz. 01-18-2023 01:44 pm UTC
Najwięcej dzisiaj: 13 o godz. 08:31 am UTC
Ten miesiąc: 37 o godz. 12-04-2023 03:49 pm UTC
Ten rok: 569 o godz. 01-18-2023 01:44 pm UTC